Opinie w Radiu Tczew 14.05.: Wizyta prezydenta w regionie i szanse Demskiego na posadę w Lotosie

  • 14.05.2018, 15:33 (aktualizacja 15.05.2018 22:16)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 14.05.: Wizyta prezydenta w regionie i szanse Demskiego na posadę w Lotosie Marta Irzyk
Podziel się:
Oceń:
Gośćmi Opinii w Radiu Tczew 14 maja byli Wojciech Stobba z Radia Gdańsk, Bartosz Listewnik z Telewizji Tetka oraz Karol Uliczny z "Gazety Tczewskiej".

 

7 maja prezydent Andrzej Duda odwiedził Sztum i Pelplin. W obu miejscowościach padły słowa zachęty do udziału w planowanym referendum konsultacyjnym. Prezydent, zwracając się do mieszkańców, nie szczędził także odwołań do lokalnej historii.

Ta wizyta wydaje mi się dziwna, momentami kuriozalna, bo przyjechał do nas prezydent, który apeluje o referendum konsultacyjne w sprawie konstytucji, a wielu specjalistów uważa, że sam kilkukrotnie już konstytucję złamał - Bartosz Listewnik, telewizja Tetka

Patryk Demski kandydatem na wiceprezesa Lotosu. Burmistrz Pelplina potwierdza, że ubiega się o posadę w państwowej spółce, ale na razie nie chce komentować sprawy. Jeśli Demski przejdzie do Lotosu, jak będą wyglądać najbliższe wybory samorządowe w Pelplinie?

Proces w sprawie pogryzienia 9-letniej Marysi przez psy w Rokitkach zbliża się ku końcowi. Wyrok ma zostać ogłoszony 17 maja.

Gdyby Demski nie miał zostać wiceprezesem Lotosu, to w ogóle by nie aplikował. Postawił wszystko na jedną kartę, bo w jakiś sposób nadwyrężył zaufanie mieszkańców Pelplina. Wielokrotnie przecież podkreślał, że robi wszystko dla dobra miasta - Wojciech Stobba, Radio Gdańsk

Czy PiS nie powinien właśnie teraz, pół roku przed wyborami i przy okazji wizyt prezydenta i premiera w Pelplinie, przedstawić kandydatów na włodarzy w naszym powiecie, a tym samym dać im się "ogrzać" w majestacie władzy? - Karol Uliczny, "Gazeta Tczewska"

Ratownicy medyczni z Malborka i Nowego Dworu Gdańskiego wypowiedzieli umowy - nie chcą pracować 300 godzin miesięcznie i domagają się podwyżek. Urząd Wojewódzki odpowiada, że zwiększenie finansowania nastąpi najwcześniej w lipcu.

Zakończył się II etap remontu ul. Gdańskiej. Mieszkańcy nie są jednomyślni w ocenie nowego wyglądu ulicy, tymczasem już niedługo rozpoczną się utrudnienia w ruchu przy Galerii Kociewskiej.

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 9). Audycję prowadzi Marta Irzyk.

Redakcja
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe