Opinie w Radiu Tczew 14.05.: Wizyta prezydenta w regionie i szanse Demskiego na posadę w Lotosie

  • 14.05.2018, 15:33 (aktualizacja 15.05.2018, 22:16)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 14.05.: Wizyta prezydenta w regionie i szanse Demskiego na posadę w Lotosie Marta Irzyk

Podziel się:

Oceń:

Gośćmi Opinii w Radiu Tczew 14 maja byli Wojciech Stobba z Radia Gdańsk, Bartosz Listewnik z Telewizji Tetka oraz Karol Uliczny z "Gazety Tczewskiej".

 

7 maja prezydent Andrzej Duda odwiedził Sztum i Pelplin. W obu miejscowościach padły słowa zachęty do udziału w planowanym referendum konsultacyjnym. Prezydent, zwracając się do mieszkańców, nie szczędził także odwołań do lokalnej historii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ta wizyta wydaje mi się dziwna, momentami kuriozalna, bo przyjechał do nas prezydent, który apeluje o referendum konsultacyjne w sprawie konstytucji, a wielu specjalistów uważa, że sam kilkukrotnie już konstytucję złamał - Bartosz Listewnik, telewizja Tetka

Patryk Demski kandydatem na wiceprezesa Lotosu. Burmistrz Pelplina potwierdza, że ubiega się o posadę w państwowej spółce, ale na razie nie chce komentować sprawy. Jeśli Demski przejdzie do Lotosu, jak będą wyglądać najbliższe wybory samorządowe w Pelplinie?

Proces w sprawie pogryzienia 9-letniej Marysi przez psy w Rokitkach zbliża się ku końcowi. Wyrok ma zostać ogłoszony 17 maja.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gdyby Demski nie miał zostać wiceprezesem Lotosu, to w ogóle by nie aplikował. Postawił wszystko na jedną kartę, bo w jakiś sposób nadwyrężył zaufanie mieszkańców Pelplina. Wielokrotnie przecież podkreślał, że robi wszystko dla dobra miasta - Wojciech Stobba, Radio Gdańsk

Czy PiS nie powinien właśnie teraz, pół roku przed wyborami i przy okazji wizyt prezydenta i premiera w Pelplinie, przedstawić kandydatów na włodarzy w naszym powiecie, a tym samym dać im się "ogrzać" w majestacie władzy? - Karol Uliczny, "Gazeta Tczewska"

Ratownicy medyczni z Malborka i Nowego Dworu Gdańskiego wypowiedzieli umowy - nie chcą pracować 300 godzin miesięcznie i domagają się podwyżek. Urząd Wojewódzki odpowiada, że zwiększenie finansowania nastąpi najwcześniej w lipcu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zakończył się II etap remontu ul. Gdańskiej. Mieszkańcy nie są jednomyślni w ocenie nowego wyglądu ulicy, tymczasem już niedługo rozpoczną się utrudnienia w ruchu przy Galerii Kociewskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 9). Audycję prowadzi Marta Irzyk.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe