Hop na rower!

  • 6.06.2018, 13:07 (aktualizacja 19.06.2018 14:24)
  • Julia Rzepecka
Hop na rower!
Podziel się:
Oceń:
Paulina Kremer odwiedziła nasze studio, żeby zachęcić wszystkie kobiety do przyjścia na warsztaty rowerowe dedykowane specjalnie dla nich.

Czy wiesz, że najdłuższy rower świata ma 42 metry i może nim jechać 20 osób? Najwyższy ma sześć metrów i żeby na niego wsiąść potrzeba drabiny. 
A co z Twoim zwykłym, codziennym rowerem? Czy jest mniej ekscytujący? Nie, a może być jeszcze bardziej niż te wymyślne konstrukcje!

Tczewscy Kurierzy Rowerowi chcą udowodnić, że warto zaprzyjaźnić się ze swoim jednośladem i spędzać z nim czas jak najczęściej. Podróże do pracy, weekendowe wypady, trasy widokowe - możesz to traktować jak przedłużenie siłowni lub styl życia. Na pewno warto oszczędzić też naszej planecie spalin! 

Wszystkie Rowerzystki (aktywne, przyszłe, okazyjne) są zaproszone na wyjątkowe spotkania.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Udział mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie, od 16 roku życia, posiadające kartę rowerową. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda opiekuna prawnego na udział w warsztatach.

 

Posłuchajcie całej rozmowy:

 

 

Julia Rzepecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe