Poznaj Pralnię Kultury - serwis tworzony przez tczewian z pasją

  • 28.11.2016, 12:34 (aktualizacja 28.11.2016, 12:54)
  • Bartosz Listewnik, Radio Tczew
Poznaj Pralnię Kultury - serwis tworzony przez tczewian z pasją facebook.com/pralnia.kultury

Podziel się:

Oceń:

Pół roku temu powstała Pralnia Kultury, tczewski projekt internetowy, który jest skierowany do wszystkich ceniących kulturę w najróżniejszych formach. O tej inicjatywie z Filipem Jędruchem porozmawiał Wojtek Stobba.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Tak pisze o sobie redakcja Pralni Kultury:

"Jesteśmy grupą osób z dziennikarskim doświadczeniem i silnym przekonaniem, że kultura to bardzo ważna część życia oraz rzecz, którą warto prezentować szeroko. Nasz projekt wynika z olbrzymiej potrzeby promowania, dzielenia się i uczenia innych o tym co dla nas ważne.

Projekt jest otwarty. Co to znaczy? Każdy może dołączyć do redakcji. Będziemy prowadzić warsztaty w tczewskich szkołach, gdzie mamy nadzieję znaleźć osoby chętne do współpracy. Nabór jest otwarty, wiek nie jest istotny. Jeżeli chcesz pisać recenzje, dodawać newsy lub wydarzenia – czekamy na Ciebie!

Jakie mamy plany? Chcemy stworzyć prężnie działającą redakcję, która będzie odpowiadała za pracę ciekawego i aktualizowanego portalu internetowego. Zależy nam na angażowaniu się w wydarzenia kulturalne w regionie, współpracy z instytucjami kultury oraz przekazywaniu merytorycznych treści."

 

Bartosz Listewnik, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe