VII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze za nami

  • 19.06.2018, 13:25 (aktualizacja 19.06.2018, 14:18)
  • Julia Rzepecka
VII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze za nami

Podziel się:

Oceń:

Ćwiczenia bojowe czy sztafeta pożarnicza były konkurencjami, w których walczyli zawodnicy w Wielkim Bukowcu.

16 czerwca odbyły się VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i XIV Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Starogardzkiego.

Organizatorem zawodów i mistrzostw była Komenda Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim i Oddział Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Starogardzie Gdańskim oraz Gmina Skórcz.

W zawodach udział wzięło 19 drużyn, w tym 10 drużyn dziewczęcych.

Komisję sędziowską powołał st. bryg. Dariusz Śmiechowski - Komendant Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim, a sędzią głównym zawodów sportowo-pożarniczych był st. asp. Łukasz Klak.

Po ogłoszeniu wyników nastąpiło rozdanie nagród. Członkowie najlepszych drużyn otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

 

Julia Rzepecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe