Kreatywne wakacje w Morzeszczynie

  • 03.07.2018, 09:11 (aktualizacja 03.07.2018, 09:25)
  • Hanna Brzezińska, AK
Kreatywne wakacje w Morzeszczynie fot. Biblioteka Morzeszczyn

Podziel się:

Oceń:

Czy lato można spędzić w bibliotece? Jak zaplanować sobie ten czas tak, by znaleźć chwilę dla książek? Odpowiedź na te pytania ma morzeszczyńska placówka.

 

Morzeszczyńska biblioteka zaprasza do kreatywnego spędzenia wakacji. O rozpoczynającym się dziś biblioCAMPie mówi dyrektor biblioteki w Morzeszczynie, Damian Domański.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

W bibliotece będą się odbywały różnego rodzaju spotkania, warsztaty i zajęcia kreatywne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkania w ramach biblioCAMPu będą się odbywały przez cały lipiec i sierpień w każdy wtorek i piątek od godziny 10:00 do 13:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie biblioteki w Morzeszczynie lub na Facebooku.

Biblioteka Morzeszczyn wraz z grupą biblioTEAM zapraszają młodych na 3. edycję biblioCAMPu - letniej strefy kreatywnej dla młodych. W każdy wtorek i piątek lipca i sierpnia (godz. 10:00 - 13:00) w cieniu książnicy będzie można zawitać do biblioteki, aby uczestniczyć w niecodziennych warsztatach i atrakcjach.

Codziennie na młodych mieszkańców Gminy Morzeszczyn i przybyłych gości będą czekały różne atrakcje: warsztaty ART, EKO i gotowanie, planszówki, gra terenowa, czy też wspólne ognisko.

Oferta biblioCAMPu jest darmowa.

Hanna Brzezińska, AK

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkanka
mieszkanka 05.07.2018, 13:54
Biblioteka jak zawsze prężnie działa.
świetna sprawa dla dzieciaków, na pewno wyśle tam swoje.

Pozostałe