Co dzieje się z galerią handlową?

  • 03.07.2018, 13:36 (aktualizacja 05.07.2018, 07:44)
  • Hanna Brzezińska, AK
Co dzieje się z galerią handlową? fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Od jakiegoś czasu w związku z zamknięciem niektórych sklepów, mieszkańcy Tczewa dopytują, co dzieje się z galerią handlową przy węźle transportowym.

 

Jak się okazuje, po 6 latach funkcjonowania Galeria Kociewska przechodzi proces rekomercjalizacji. Mówi  Katarzyna Czajkowska - rzeczniczka firmy INBAP Group, czyli właściciela obiektu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część najemców unowocześnia swoje sklepy dopasowując je do swoich obecnych standardów i przenosząc do lokali o większej powierzchni. W najbliższym czasie mają się też pojawić sklepy nowych marek.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zarządca zapewnia, że nie dopuści by obiekt świecił pustkami.

 

 

Zgodnie z informacją przekazaną pod koniec maja br.  - dokonujemy w tej chwili remodellingu naszych sklepów. Polska to dla nas rynek dojrzały i nasycony. Dlatego planujemy koncentrować się nie na ilości, a na jakości salonów. W perspektywie kilku lat przebudowie i powiększeniu ulegną wszystkie salony LPP w Polsce. Masowo będziemy wdrażać nowe koncepty sklepów.


Obecnie prowadzimy analizy portfolio bieżących lokalizacji naszych salonów, co wiąże się z przeglądem umów zawartych z CH pod kątem ich zgodności z rynkowymi warunkami najmu. Właściciele czy zarządzający CH, którzy nie są w stanie ich nam zagwarantować, muszą liczyć się z sytuacją, że niektóre salony zostaną przez nas zamknięte. Tak stało się z salonem Cropp w Tczewie.

Biuro prasowe LPP

Hanna Brzezińska, AK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe