Sprawdź, czy to Twój zaginiony rower

  • 5.07.2018, 16:19 (aktualizacja 05.07.2018 16:43)
  • Barbara Jackiewicz
Sprawdź, czy to Twój zaginiony rower fot. KPP Tczew
Podziel się:
Oceń:
Tczewscy policjanci odzyskali trzy skradzione rowery. Teraz poszukują ich właścicieli.

Jeden z rowerów został znaleziony na deptaku Bulwaru Nadwiślańskiego 13 czerwca, zaś dwa kolejne według ustaleń kryminalnych zostały skradzione i zabezpieczone na terenie komendy. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właścicieli skradzionych jednośladów.

13 czerwca po godzinie 14.00 policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani przez oficera dyżurnego jednostki Policji na Bulwar Nadwiślański, gdzie znaleziono rower koloru zielonego marki Trek. Stróże prawa zabezpieczyli jednoślad.

Z kolei 19 czerwca kryminalni zajmując się sprawami kradzieży rowerów ustalili, gdzie znajdują skradzione dwa przedmioty, które zabezpieczyli i przewieźli do komendy. To rowery marki B`twin oraz Kimride koloru czarnego. Zabezpieczone przedmioty czekają na właścicieli w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie, a do chwili obecnej nie ustalono ich właścicieli.

Policja prosi właściciela jednośladu znalezionego na Bulwarze o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 58 530 81 35, zaś właścicieli kolejnych dwóch - pod nr telefonu 58 530 81 69. Właściciele przedmiotów mogą się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58 530-82-22 lub alarmowym 997. Możliwy jest też kontakt mailowy: [email protected] Zgłaszając się po odbiór należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące.

 

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe