Ankieta i konsultacje społeczne dla tczewskich rowerzystów

  • 11.07.2018, 13:18 (aktualizacja 11.07.2018, 13:48)
  • Izabela Muczyńska, AK
Ankieta i konsultacje społeczne dla tczewskich rowerzystów fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczęła się druga tura konsultacji społecznych związanych z harmonogramem działań rowerowych na 2019 rok. Potrwają one do końca lipca.

 

Na czym polega drugi etap i jak wyglądał poprzedni? Mówi Grzegorz Pawlikowski, inspektor do spraw polityki rowerowej w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyniki - zarówno spotkania z mieszkańcami, jak i ankiety zostaną przeanalizowane przez zespół specjalistów do spraw polityki rowerowej.

Ankietę znajdziecie TUTAJ.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sierpniowe spotkanie, podczas którego omówione zostaną wyniki konsultacji, będzie otwarte dla mieszkańców. Dokładna data nie jest jeszcze znana.  

Polityka rowerowa określa cele i priorytety jakie postawiło sobie miasto wobec rozwoju ruchu rowerowego w Tczewie. Głównym celem polityki rowerowej miasta Tczew w ciągłej perspektywie wieloletniej jest systematyczny wzrost udziału ruchu rowerowego w ogólnej liczbie podróży w mieście, co wpłynie na realizację celów bezpośrednich jaki mi są:
– poprawa bezpieczeństwa ruchu,
– zmniejszenie ilości zagrożeń motoryzacyjnych,
– poprawa warunków mobilności w obrębie miasta,
– wzmocnienie proekologicznych zachowań mieszkańców.

Z dokumentem i corocznymi harmonogramami można się zapoznać na stronie www.rower.tczew.pl

O czerwcowych konsultacjach z mieszkańcami pisaliśmy TUTAJ.

Izabela Muczyńska, AK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe