Starogard Gdański: IX Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach

  • 17.07.2018, 09:43 (aktualizacja 18.07.2018, 14:32)
  • Hanna Brzezińska
Starogard Gdański: IX Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach

Podziel się:

Oceń:

20 lipca w starogardzkim Stadzie Ogierów rozpocznie się kolejna edycja wydarzenia łączącego miłośników dawnej motoryzacji.

Przez cały weekend w Starogardzie Gdańskim będzie można podziwiać unikatowe, zabytkowe samochody oraz motocykle. Wydarzeniu w Stadzie Ogierów towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje oraz koncerty - zagrają m.in. Jary Oddział Zamknięty i Małgorzata Ostrowska. W tym roku imprezie przyświeca też cel charytatywny. W trakcie zlotu będą zbierane pieniądze na leczenie 12-letniej Tatiany, która choruje na Zespół Retta.

Nasze studio odwiedziła dyrektor Starogardzkiego Centrum Kultury, Ewa Roman oraz Wojciech Grochocki z Klubu Motocykli Dawnych. Rozmawialiśmy m.in. o historii zlotu, zabytkowych pojazdach, które już gościły w Stadzie Ogierów, a także o przygotowaniach do tegorocznej edycji imprezy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ubiegłym roku podczas zlotu padł rekord frekwencji - zarejestrowano 281 uczestników, w tym 273 pojazdy. Organizatorzy liczą na to, że podczas tej edycji będzie jeszcze lepiej. 

Zgłoszenia do udziału w zlocie dla posiadaczy weteranów szos przyjmowane są internetowo i telefonicznie. Zarejestrować się będzie też można na miejscu w sobotę od godziny 8:00. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

fot. materiały prasowe

Hanna Brzezińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe