Można składać papierowe wnioski o 300 zł na wyprawkę szkolną i "500 plus"

  • 2.08.2018, 17:18 (aktualizacja 02.08.2018 18:55)
  • Aleksandra Kęprowska, Izabela Muczyńska
Można składać papierowe wnioski o 300 zł na wyprawkę szkolną i "500 plus" fot. Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
Złożenie wniosków wraz z wymaganymi dokumentami do końca sierpnia daje gwarancję wypłaty świadczeń w ciągłości, bez jakiejkolwiek przerwy. Wnioski o świadczenia można składać w formie papierowej w urzędzie lub wysyłać pocztą. Dotąd było to możliwe jedynie online.

 

Papierowe wnioski można składać w sprawie świadczenia "Dobry Start", świadczeń rodzinnych, wychowawczych "Rodzina 500+" i świadczeń z funduszu alimentacyjnego. 

Mówi Michał Kremer z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie:

Złożenie wniosków wraz z wymaganymi dokumentami do końca sierpnia daje gwarancję wypłaty świadczeń w ciągłości, bez jakiejkolwiek przerwy.

MOPS zachęca jednak do składania wniosków drogą elektroniczną, ponieważ jest to wygodniejszy sposób, który pozwala beneficjentowi oszczędzić czas. Szczegółowe informacje na temat zasad ubiegania się o świadczenia dostępne są na stronie www.mops.tczew.pl.

 

Aleksandra Kęprowska, Izabela Muczyńska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe