Można składać papierowe wnioski o 300 zł na wyprawkę szkolną i "500 plus"

  • 02.08.2018, 17:18 (aktualizacja 02.08.2018, 18:55)
  • Aleksandra Kęprowska, Izabela Muczyńska
Można składać papierowe wnioski o 300 zł na wyprawkę szkolną i "500 plus" fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Złożenie wniosków wraz z wymaganymi dokumentami do końca sierpnia daje gwarancję wypłaty świadczeń w ciągłości, bez jakiejkolwiek przerwy. Wnioski o świadczenia można składać w formie papierowej w urzędzie lub wysyłać pocztą. Dotąd było to możliwe jedynie online.

 

Papierowe wnioski można składać w sprawie świadczenia "Dobry Start", świadczeń rodzinnych, wychowawczych "Rodzina 500+" i świadczeń z funduszu alimentacyjnego. 

Mówi Michał Kremer z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Złożenie wniosków wraz z wymaganymi dokumentami do końca sierpnia daje gwarancję wypłaty świadczeń w ciągłości, bez jakiejkolwiek przerwy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

MOPS zachęca jednak do składania wniosków drogą elektroniczną, ponieważ jest to wygodniejszy sposób, który pozwala beneficjentowi oszczędzić czas. Szczegółowe informacje na temat zasad ubiegania się o świadczenia dostępne są na stronie www.mops.tczew.pl.

 

Aleksandra Kęprowska, Izabela Muczyńska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe