Filmowa barka przypłynie do Tczewa!

  • 06.08.2018, 10:24 (aktualizacja 07.08.2018, 11:27)
  • Aleksandra Kęprowska
Filmowa barka przypłynie do Tczewa! fot. www.kinowisla.pl

Podziel się:

Oceń:

“Kino Kraków Płynie” to cykl wakacyjnych spotkań ze światowym kinem nad Wisłą. Pomysł na kinowy rejs do Gdańska zrodził się z fascynacji ideą kina objazdowego.

 

Na pływającej barce, która wyruszyła z Krakowa 29 lipca można zobaczyć najciekawsze filmy ostatnich lat. Filmowa barka przypłynie także do Tczewa! Już w piątek (10 sierpnia) i sobotę (11 sierpnia) mieszkańcy naszego miasta będą mogli obejrzeć 4 filmy: “Tylko kochankowie przeżyją”, “Piąta pora roku”, “Nieobliczalni” oraz “Labirynt Fauna”.

Piątkowe i sobotnie seanse rozpoczną się o godzinie 21:00

Wieczorne pokazy kina plenerowego, w magicznej scenerii rzeki Wisły, poświęcone będą najciekawszym filmom ubiegłych lat, nagradzanym i wyróżnianym na licznych festiwalach filmowych. Kino Kraków Płynie prezentować będzie filmy zaliczane do „klasyki światowego kina”, którym zdecydowanie bliżej do repertuaru małych kin studyjnych.

Cykl wakacyjnych spotkań ze światowym kinem rozpoczniemy w pięknym i klimatycznym Sandomierzu. Pokazy rozpocznie amerykański komediodramat z 2013 roku oparty na scenariuszu i reżyserii Woody’ego Allena – Blue Jasmine, z fenomenalną Cate Blanchett, nominowaną do Oscara za rolę pierwszoplanową. Ponadto zobaczymy również: „Dwa dni w Paryżu”, „Bilet na księżyc” oraz „Casanova po przejściach”.

Nasze wakacyjne pokazy ambitnego kina nad Wisłą rozpoczynać będziemy o godzinie 21.00, prezentując po dwa filmy: w piątek i sobotę, w każdym z nadwiślańskich miast.

Czeka na Was doskonały repertuar czyli pływające kino na barce. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina do udziału w tym wyjątkowym projekcie!

www.kinowisla.pl

Więcej na temat projektu przeczytacie na stronie www.kinowisla.pl.

fot. www.kinowisla.pl

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe