Kolejna zmiana organizacji ruchu na ul. Gdańskiej

  • 12.08.2018, 08:00 (aktualizacja 12.08.2018, 13:45)
  • Iza Muczyńska
Kolejna zmiana organizacji ruchu na ul. Gdańskiej fot. Barbara Jackiewicz

Podziel się:

Oceń:

Od wtorku, 14 sierpnia zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Gdańskiej, Pomorskiej i Alei Zwycięstwa.

Miejski Zarząd Dróg w Tczewie poinformował, że we wtorek, 14 sierpnia 2018, w godzinach przedpołudniowych między 11:00 a 12:00 zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie remontowanej ulicy Gdańskiej.

Całkowicie zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Gdańskiej, Pomorskiej i Alei Zwycięstwa, a także część ulicy Dworcowej. Z zakazu wyłączone będą wyłącznie pojazdy budowy, komunikacji zbiorowej, służb miejskich i taksówki, które przez skrzyżowanie będą mogły poruszać się “wahadłowo” z wykorzystaniem tymczasowej sygnalizacji świetlnej.

Jak dojechać do dworca PKP?

Dojazd do dworca PKP będzie możliwy z dwóch stron:
- ulicą Pomorską od strony ulicy Mostowej,
- od ulicy Północnej i Dworcowej (parking przy PKP)

Do ulicy Chłodnej oraz budynku galerii handlowej będzie można dojechać ulicą Gdańską od strony Alei Solidarności.

Zamknięcie skrzyżowania będzie można ominąć poprzez objazdy ulicami: Sobieskiego, Niepodległości, Saperską i Jedności Narodu.

Nowa organizacja ruchu może przysporzyć kłopotów kierowcom - rejon ulicy Gdańskiej jest często uczęszczany, spodziewać się należy korków, zwłaszcza w godzinach szczytu i przyjazdów/odjazdów pociągów z kursujących z/do Trójmiasta. Zgodnie z harmonogramem prac skrzyżowanie będzie zamknięte na 5 tygodni.

Iza Muczyńska

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Słuchacz
Słuchacz 14.08.2018, 17:22
A Tczewianka myśli, że drogi to się rozwija z rolki? Nie robią źle, robią też nie pasuje ale Pani zaraz napisze, że przecież płaci ciężkie podatki (178,25 zł/rok) to i wymaga. To nie Japonia.
tczewianka
tczewianka 14.08.2018, 09:51
Tragedia ile można robić kawałek drogi

Pozostałe