Tczewianie, w bibliotece czekają na Was nowe książki!

  • 05.12.2016, 15:38
  • B. Jackiewicz, W. Stobba, Radio Tczew
Tczewianie, w bibliotece czekają na Was nowe książki!

Podziel się:

Oceń:

Miejska Biblioteka Publiczna powiększyła swoje zbiory aż o 1300 nowych książek, które zostały zakupione dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Z kolei w najbliższą sobotę w Tczewie otworzy się Wymienialnia Książek. O tym, na czym polega ta idea, mówił w naszym studiu Krzysztof Korda, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wymienialnia Książek odbędzie się w sobotę, 10 grudnia w godzinach od 10 do 14 w gmachu głównym miejskiej Biblioteki przy ul. Dąbrowskiego 6.

Wśród zakupiony przez tczewską bibliotekę książek są powieści obyczajowe, sensacyjne, fantastyka, horrory, literatura dla dzieci i młodzieży, kontynuacje serii cieszących się dużym zainteresowaniem, a także literatura popularnonaukowa oraz lektury dla uczniów tczewskich szkół. Nowości książkowe pojawiły się we wszystkich filiach tczewskiej biblioteki.

B. Jackiewicz, W. Stobba, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe