"Czyżykowo dawniej i dziś"

  • 17.08.2018, 10:35 (aktualizacja 17.08.2018 14:37)
  • Maria Giełdon
"Czyżykowo dawniej i dziś" fot. Hanna Brzezińska
Podziel się:
Oceń:
Ruszył konkurs fotograficzny upamiętniający rocznicę powiększenia terytorium Tczewa.

 

W 110 rocznicę przyłączenia wsi Czyżykowo do miasta Tczewa Stowarzyszenie Gospodarcze Kociewie oraz Stowarzyszenie Górki ogłosiło konkurs fotograficzny “Czyżykowo dawniej i dziś”. W puli nagród znajdują się wyprawki szkolne oraz zestawy zeszytów i długopisów dla każdego uczestnika. By wziąć udział w akcji wystarczy do 29 sierpnia przekazać zestaw dwóch fotografii - jednej historycznej, przedstawiającej wybrane miejsce Czyżykowa, oraz drugiej, współczesnej, tego samego punktu. Ze zwycięskich dziesięciu zgłoszeń utworzony zostanie kalendarz ścienny na 2019 rok. Zdjęcia można składać osobiście w Agencji Bankowej przy ulicy Czyżykowskiej 34 lub drogą mailową na adres [email protected]. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.gospodarczekociewie.pl.

Gośćmi porannej audycji byli Kazimierz Mokwa ze Stowarzyszenia Górki i Tomasz Kajzer reprezentujący Stowarzyszenie Gospodarcze Kociewie.

Zachęcamy do odsłuchania rozmowy.

Maria Giełdon
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe