Skarszewy mają wypożyczalnię rowerów rehabilitacyjnych

  • 19.08.2018, 15:34 (aktualizacja 19.08.2018, 15:48)
  • Redakcja
Skarszewy mają wypożyczalnię rowerów rehabilitacyjnych

Podziel się:

Oceń:

W Skarszewach przy ul. Kościerskiej 11a została uruchomiona darmowa wypożyczalnia 3-kołowych rowerów. Bezpłatnie skorzystać z niej mogą dzieci, młodzież oraz niepełnosprawni dorośli.

Przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną przy ul. Kościerskiej 11a w Skarszewach uruchomiono wypożyczalnię 3-kołowych rowerów. 

Rowery rehabilitacyjne są w trzech rozmiarach, mają specjalną konstrukcję, dzięki której są stabilne i wygodne w użytkowaniu, umożliwiają prowadzenie aktywnego stylu życia osobom dotkniętym niepełnosprawnością. Z wypożyczalni korzystać mogą dzieci, młodzież oraz niepełnosprawni dorośli. Działanie wypożyczalni opiera się na zasadzie "z ręki do ręki" - osoby poprzez kontakt z koordynatorem będą wzajemnie przekazywać sobie rowery bez konieczności każdorazowego zwracania do Stowarzyszenia. Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku.

Redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe