Nowe wyzwanie dla rowerzystów także w Tczewie

  • 21.08.2018, 11:12 (aktualizacja 21.08.2018, 11:36)
  • Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska
Nowe wyzwanie dla rowerzystów także w Tczewie fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Ogólnopolska Gra Rowerowa to konkurs, który ma zmotywować do regularnej jazdy na rowerze. W tej edycji udział biorą cztery miasta - Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Tczew.

 

W naszym mieście konkurs odbywa się pod hasłem “Kolej na rower w Tczewie”. Zapisy już ruszyły, a o zasadach na naszej antenie mówił inspektor do spraw polityki rowerowej i mobilności, Grzegorz Pawlikowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konkursie mogą też wystartować grupy nieformalne. Regulamin znajduje się na stronie www.grarowerowa.pl, na której prowadzone są też zapisy. Co ważne, jeden uczestnik może zapisać się do zespołu w każdej kategorii.

Za codzienne przejazdy będą przyznawane punkty.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdobyte za przejazdy punkty będą wymienne na nagrody.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zmagania uczestników będą widoczne na bieżąco w formie w aplikacji oraz na stronie. Rywalizacja rozpocznie się 1 września i potrwa do 31 października. Dodajmy, że wszystkie punkty zdobyte właśnie w październiku będą liczone podwójnie.

 

Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pan janek
pan janek 21.08.2018, 17:15
czy nagrodą jest może wycieczka do "sułtańskich krajów" ???

Pozostałe