Parada, konkurs i koncert gwiazd - In Memoriam Festiwal Grzegorza Ciechowskiego

  • 22.08.2018, 09:53 (aktualizacja 22.08.2018 21:09)
  • Aleksandra Kęprowska
Parada, konkurs i koncert gwiazd - In Memoriam Festiwal Grzegorza Ciechowskiego fot. materiały prasowe
Podziel się:
Oceń:
Końcówka sierpnia to wyjątkowy czas dla wszystkich fanów Grzegorza Ciechowskiego. IN MEMORIAM XVII Festiwal Grzegorza Ciechowskiego będzie trwał tym razem dwa dni - 23 i 24 sierpnia 2018 roku.

 

Naszym gościem był organizator, Józef Golicki. Rozmawialiśmy o atrakcjach przygotowanych na tegoroczną edycję. Dlaczego festiwal trwa dwa dni, a konkurs odbywa się w Centrum Kultury i Sztuki? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy i zapoznania się ze szczegółami In Memoriam. 


PROGRAM:
23 sierpnia 2018 roku, 
- 18:00 - Biało-Czarna Parada - początek - dziedziniec Fabryki Sztuk, koniec - plac Hallera
- 19:00 - KONCERT finałowy XIII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego - sala Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

24 sierpnia 2018 roku
- 19:30 - KONCERT specjalny "Wielki hipnotyzer" - amfiteatr im. Grzegorza Ciechowskiego w parku miejskim

SZCZEGÓŁY:

23 sierpnia 2018 roku, godz. 18:00 (przygotowania już od 17:30)
Biało-Czarna Parada
- uczestnicy przejdą, przejadą ulicami Tczewa, z dziedzińca Fabryki Sztuk na plac Hallera (starówka)
- nazwa nawiązująca do kolorów Republiki i Grzegorza Ciechowskiego - artyści wykorzystywali w swoim scenicznym image kolory biały i czarny
- dla uczestników parady przewidziano konkurs na najlepszy, najciekawszy indywidualny i zbiorowy biało-czarny pomysł, wykorzystać można najróżniejsze gadżety czy elementy garderoby (okulary, chusty, krawaty, skarpetki, koszulki, kapelusze, buty, szale itp.) w kolorach białym i czarnym lub w biało-czarne paski

fot. materiały prasowe

23 sierpnia 2018 roku, godz. 19:00
- KONCERT finałowy XIII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego - sala Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek. 
Wystąpią: Absyntia, Daniel Rapacki, Hurrockaine, Hydr, Ikaryzma, Julia Biłek, Mexyk, Mill Jard, M3tropolis, Noże, Pamela & Paula, Shima, Spring Rolls, The Strands, Zolc. W trakcie obrad jury, poza konkursem, wystąpi Wojtek Szczepanik.

24 sierpnia 2018 roku, godz. 19:30
KONCERT specjalny "Wielki hipnotyzer"
- utwory Grzegorza Ciechowskiego w wykonaniu gwiazd polskiej estrady - Natalii Przybysz, Natalii Nykiel i Igora Herbuta oraz laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego i zaproszonych artystów - amfiteatr im. Grzegorza Ciechowskiego w Parku Miejskim.

fot. materiały prasowe

Aleksandra Kęprowska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe