Wybory 2018. Gdzie wywiesić ogłoszenie wyborcze?

  • 28.08.2018, 16:32 (aktualizacja 28.08.2018, 16:50)
  • Redakcja
Wybory 2018. Gdzie wywiesić ogłoszenie wyborcze? fot. Canva

Podziel się:

Oceń:

Urząd Miejski w Tczewie podał listę miejsc, w których będzie można bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia wyborcze.

Pod koniec lipca w Tczewie zniknęły ogólnodostępne słupy ogłoszeniowe, w których miejsce zamontowano zamykane gabloty ogłoszeniowe. Część mieszkańców niepokoiła się, że tuż przed wyborami samorządowymi w mieście zabraknie ogólnodostępnych miejsc, w których będzie można wywieszać bezpłatnie plakaty wyborcze.

We wtorek, 28 sierpnia, w związku z planowanymi na 21 października 2018 roku wyborami samorządowymi, Urząd Miejski w Tczewie w specjalnym obwieszczeniu podał listę miejsc, w których będzie można zamieszczać bezpłatnie urzędowe obwieszczenia wyborcze i plakaty komitetów wyborczych w wyborach do rady miejskiej, rady powiatu, sejmiku województwa i prezydenta miasta. Takich miejsc jest 30. Są to dwa słupy ogłoszeniowe na ulicy Łąkowej i Czyżykowskiej oraz 28 tablic tymczasowych w różnych miejscach miasta:

Redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pit
Pit 31.08.2018, 13:48
Pod koniec lipca w Tczewie zniknęły ogólnodostępne słupy ogłoszeniowe, w których miejsce zamontowano zamykane gabloty ogłoszeniowe.
Droga redakcjo wypadałoby sprawdzić te gabloty. Gdzie widzieliście ,że są one zamykane.
LukaszB
LukaszB 29.08.2018, 11:23
Tablice wyborcze, które pojawiły się na miejsce słupów mają kilkukrotnie mniejszą powierzchnię. Podejrzewam, że w październiku będą się przewracać od kilkudziesięciu warstw plakatów.
straszne
straszne 10.09.2018, 01:56
Oj, tragedia. Słupy wyborcze zabrali... Zainwestujecie w banery.

Pozostałe