Marcin Krzywkowski rezygnuje ze startu na prezydenta Tczewa

  • 30.08.2018, 10:24 (aktualizacja 30.08.2018, 17:16)
  • Redakcja
Marcin Krzywkowski rezygnuje ze startu na prezydenta Tczewa

Podziel się:

Oceń:

Marcin Krzywkowski wydał oświadczenie dla mediów, w którym poinformował, że nie będzie ubiegać się o stanowisko Prezydenta Miasta Tczewa.

Marcin Krzywkowski wydał w czwartek, 30 sierpnia 2018 r. oświadczenie dla mediów, w którym poinformował, że nie będzie ubiegać się o stanowisko Prezydenta Miasta Tczewa i udziela poparcia Komitetowi Wyborczemu Wyborców Świadomy Tczew, z którym stworzył koalicję i wspólne listy do Rady Miejskiej w Tczewie. Krzywkowski będzie kandydować tylko na radnego Tczewa.

Poniżej publikujemy pełną treść oświadczenia:

Marcin Krzywkowski – oświadczenie dla mediów

Niniejszym oświadczam, iż nie będę ubiegał się o stanowisko Prezydenta Miasta Tczewa i udzielam swojego poparcia Zbigniewowi Urbanowi i Komitetowi Wyborczemu Wyborców Świadomy Tczew, z którym ja i związane ze mną środowisko stworzyliśmy koalicję oraz wspólne listy do Rady Miejskiej w Tczewie. W najbliższych wyborach będę kandydował do Rady Miejskiej z 1. miejsca w okręgu wyborczym nr 4 obejmującym osiedla: Suchostrzygi, Bajkowe, Piotrowo, Prątnica. Zachęcam wszystkich tczewian do głosowania na KWW Świadomy Tczew.

Dr inż. Marcin Krzywkowski

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe