Kogo wybiorą mieszkańcy Tczewa na prezydenta?

  • 04.09.2018, 11:16 (aktualizacja 04.09.2018, 12:39)
  • Barbara Jackiewicz
Kogo wybiorą mieszkańcy Tczewa na prezydenta?

Podziel się:

Oceń:

Znamy nazwiska pięciu osób, które staną do walki o fotel prezydenta Tczewa w październikowych wyborach samorządowych.

Zbigniew Urban powalczy o fotel prezydenta Tczewa. W poniedziałek, 3 września 2018 r., przed Urzędem Miejskim podczas konferencji prasowej poparcia radnemu udzielił wicepremier Jarosław Gowin, lider partii Porozumienie. Oznacza to, że koalicjanci na szczeblu krajowym - Porozumienie oraz Prawo i Sprawiedliwość - będą konkurować w Tczewie, gdzie w wyborach samorządowych z listy PiS startuje obecny starosta Tadeusz Dzwonkowski. Pozostali kandydaci, którzy do tej pory oficjalnie potwierdzili udział w wyścigu o fotel prezydenta Tczewa, to Iwona Nitza z Platformy Obywatelskiej, obecny prezydent Mirosław Pobłocki i przedstawiciel społeczników, Wojciech Drzeżdżon.

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę, 21 października 2018 roku. Będziemy wtedy wybierali nie tylko prezydenta Tczewa, ale także radnych do rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich, wójtów i burmistrzów miast.

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe