Mural 3D powstaje na oczach mieszkańców

  • 12.09.2018, 15:26 (aktualizacja 12.09.2018 17:47)
  • Redakcja
Mural 3D powstaje na oczach mieszkańców fot. Paweł Ickiewicz
Podziel się:
Oceń:
Trwa realizacja muralu 3D na ścianie budynku przy ul. Armii Krajowej 61 w Tczewie.

Autorem projektu jest Jarosław Kukowski, który na początku września zapowiadał, że weźmie udział w realizacji swojego pomysłu. Malowidło powstaje na oczach mieszkańców i codziennie powiększa się o kolejne fragmenty. Z kierownikiem projektu, Michałem Szudrawskim rozmawiał nasz reporter Paweł Ickiewicz:

Jest na pewno wymagający od strony malarskiej, bo jest to projekt - jak rzadko się zdarza - zaprojektowany przez malarza. - Michał Szudrawski, kierownik projektu.

Zapytaliśmy również mieszkańców Tczewa co sądzą o projekcie:

Wygląda świetnie / Myślałam, że wygra inny / Podoba mi się - mieszkańcy Tczewa

Mieszkańcy dodają, że dzięki muralom ulice Tczewa wyglądają przyjemniej i radośniej.

Przypomnijmy, że pomysł tczewskiego artysty został wybrany w internetowym głosowaniu spośród dziesięciu propozycji. Jarosław Kukowski nadzoruje prace nad muralem. Wcześniej zadeklarował, że nagrodę za zwycięstwo w głosowaniu w wysokości dwóch tysięcy złotych przekaże na cele charytatywne.

Redakcja

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe