W Tczewie znowu będzie MIŁO!

  • 14.09.2018, 10:56 (aktualizacja 14.09.2018 13:50)
W Tczewie znowu będzie MIŁO! fot. Filip Jędruch Nasi goście Gosia Peplińska i Grzegorz Pawlikowski.
Podziel się:
Oceń:
Czas na Tydzień z mobilnością aktywną w naszym mieście. O szczegółach wydarzenia, przygotowanych atrakcjach i bezpieczeństwie na drogach opowiedzieli nam pracownicy tczewskiego magistratu, pasjonaci rowerów Małgorzata Peplińska i Grzegorz Pawlikowski.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu obchodzimy w Tczewie pod hasłem MIŁO Tydzień z mobilnością aktywną już po raz trzeci. Nasi rozmówcy zachęcają do udziału m.in w rekreacyjnym przejeździe rowerowym, pikniku oraz w akcji "Świetlik" promującej bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drogach. Organizatorzy zaplanowali atrakcje dla uczestników w każdym wieku, przekonują, że warto odpocząć od samochodu, zadbać o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Ze szczegółami wydarzenia, w tym przygotowanym poczęstunku dla aktywnych, można zapoznać się w naszej rozmowie.

Program znajdziecie w wydarzeniu na facebooku Tczewskiej Inicjatywy Rowerowej.

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Słuchacz
Słuchacz 17.09.2018, 13:58
Gosia jest śliczna :)

Pozostałe