W Tczewie znowu będzie MIŁO!

  • 14.09.2018, 10:56 (aktualizacja 14.09.2018, 13:50)
W Tczewie znowu będzie MIŁO! fot. Filip Jędruch Nasi goście Gosia Peplińska i Grzegorz Pawlikowski.

Podziel się:

Oceń:

Czas na Tydzień z mobilnością aktywną w naszym mieście. O szczegółach wydarzenia, przygotowanych atrakcjach i bezpieczeństwie na drogach opowiedzieli nam pracownicy tczewskiego magistratu, pasjonaci rowerów Małgorzata Peplińska i Grzegorz Pawlikowski.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu obchodzimy w Tczewie pod hasłem MIŁO Tydzień z mobilnością aktywną już po raz trzeci. Nasi rozmówcy zachęcają do udziału m.in w rekreacyjnym przejeździe rowerowym, pikniku oraz w akcji "Świetlik" promującej bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drogach. Organizatorzy zaplanowali atrakcje dla uczestników w każdym wieku, przekonują, że warto odpocząć od samochodu, zadbać o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Ze szczegółami wydarzenia, w tym przygotowanym poczęstunku dla aktywnych, można zapoznać się w naszej rozmowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Program znajdziecie w wydarzeniu na facebooku Tczewskiej Inicjatywy Rowerowej.

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Słuchacz
Słuchacz 17.09.2018, 13:58
Gosia jest śliczna :)

Pozostałe