Gdyńska Szkoła Filmowa zawita do Tczewa

  • 16.09.2018, 10:31 (aktualizacja 16.09.2018, 11:29)
  • Paweł Ickiewicz
Gdyńska Szkoła Filmowa zawita do Tczewa fot. GSF (kadr z filmu "Koniec widzenia")

Podziel się:

Oceń:

Marta Krynicka z tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki opowiedziała naszym słuchaczom o zbliżającym się gdyńskim festiwalu filmowym oraz pokazie filmowych etiud stworzonych w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

W poniedziałek, 17 września w Gdyni rozpoczyna się święto polskiego filmu - 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który potrwa do 22 września br. Na program Festiwalu składają się seanse konkursowe i pozakonkursowe, projekcje specjalne, debaty i spotkania z twórcami, a także wydarzenia towarzyszące. Szczegółowy program znajdziecie na stronie www.festiwalgdynia.pl.

W naszym studiu gościliśmy Martę Krynicką z CKiS w Tczewie, która zaprosiła na pokaz filmów Gdyńskiej Szkoły Filmowej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W niedzielę 23 września w CKiS w Tczewie będzie można obejrzeć 5 krótkometrażowych filmów powstałych w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Prace te łączy temat rodzicielstwa i relacji rodzinnych. Warto zauważyć, że wśród wybranych filmów obejrzymy m.in. nominowany do nagrody Złotej Palmy na festiwalu w Cannes.

Szczegółowe informacje w opisie wydarzenia na Facebooku. Wstęp wolny. Polecamy!

Paweł Ickiewicz

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe