Gdyńska Szkoła Filmowa zawita do Tczewa

  • 16.09.2018, 10:31 (aktualizacja 16.09.2018 11:29)
  • Paweł Ickiewicz
Gdyńska Szkoła Filmowa zawita do Tczewa fot. GSF (kadr z filmu "Koniec widzenia")
Podziel się:
Oceń:
Marta Krynicka z tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki opowiedziała naszym słuchaczom o zbliżającym się gdyńskim festiwalu filmowym oraz pokazie filmowych etiud stworzonych w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

W poniedziałek, 17 września w Gdyni rozpoczyna się święto polskiego filmu - 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który potrwa do 22 września br. Na program Festiwalu składają się seanse konkursowe i pozakonkursowe, projekcje specjalne, debaty i spotkania z twórcami, a także wydarzenia towarzyszące. Szczegółowy program znajdziecie na stronie www.festiwalgdynia.pl.

W naszym studiu gościliśmy Martę Krynicką z CKiS w Tczewie, która zaprosiła na pokaz filmów Gdyńskiej Szkoły Filmowej:

W niedzielę 23 września w CKiS w Tczewie będzie można obejrzeć 5 krótkometrażowych filmów powstałych w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Prace te łączy temat rodzicielstwa i relacji rodzinnych. Warto zauważyć, że wśród wybranych filmów obejrzymy m.in. nominowany do nagrody Złotej Palmy na festiwalu w Cannes.

Szczegółowe informacje w opisie wydarzenia na Facebooku. Wstęp wolny. Polecamy!

Paweł Ickiewicz

Zdjęcia (4)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe