Rozpocznie się budowa krytego lodowiska. Wojewoda odrzucił skargę mieszkańca

  • 21.09.2018, 14:12 (aktualizacja 21.09.2018, 15:26)
  • Paweł Ickiewicz
Rozpocznie się budowa krytego lodowiska. Wojewoda odrzucił skargę mieszkańca

Podziel się:

Oceń:

Skarga mieszkańca Tczewa na budowę krytego lodowiska została odrzucona - poinformował Urząd Miejski w Tczewie. Decyzja wojewody jest ostateczna.

 

- Dzięki tej decyzji otwierają nam się drzwi, by rozmawiać z wykonawcą o "wkopaniu łopaty" - mówi prezydent Mirosław Pobłocki. - Firma ma przystąpić do robót już w przyszłym tygodniu. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezydent ma nadzieję, że pierwsi łyżwiarze skorzystają z lodowiska jeszcze w tym sezonie. Mieszkaniec, który zablokował budowę, nie wskazał powodów swojej skargi. Wiadomo, że nie mieszka w sąsiedztwie planowanej inwestycji. 

Przypomnijmy, że kryte lodowisko powstanie na terenie TCSiR przy ul. Wojska Polskiego, między halą a kortami tenisowymi. Koszt inwestycji to 3,5 miliona złotych. 

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe