Obudźmy wspólnie Marka - prośba o wsparcie!

  • 27.09.2018, 11:14 (aktualizacja 27.09.2018, 12:31)
  • Filip Jędruch
Obudźmy wspólnie Marka - prośba o wsparcie! Filip Jędruch

Podziel się:

Oceń:

Marek jest młodym chłopakiem, który uwielbia motoryzację, kino akcji i fantastykę. Pod koniec maja miał wypadek, w wyniku którego doznał ciężkiego urazu mózgu oraz złamania kości czaszki i twarzoczaszki. Obecnie jest w śpiączce w stanie minimalnej świadomości i wymaga dalszej rehabilitacji. Każda złotówka się liczy.

Marek przez miesiąc przebywał na Oddziale Intensywnej Terapii w Gdańsku walcząc codziennie o życie. Następnie został przeniesiony do Kliniki Ortopedii w związku z kolejną ciężką operacją złożenia kości lewej ręki. Do chwili obecnej jest w śpiączce, w stanie minimalnej świadomości. Wymaga statej rehabilitacji, leków, środków pomocniczych i pielęgnacyjnych. Powrót do pełnej świadomości wymaga jeszcze dużo pracy, ale także nakładów finansowych. Na naszej antenie rozmawialiśmy z siostrą Marka - Weroniką Woźniak.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zachęcamy do tego, by pomóc obudzić Marka - można to zrobić wpłacając środki bezpośrednio na konto Fundacji Światło, której Marek jest podopiecznym.

Fundacja Światło
ul. Grunwaldzka 64, 37-100 Toruń
Numer konta: 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943

Oprócz tego zachęcamy do udziału w facebookowym Bazarku, który działa prężnie na zasadach licytacji.

Filip Jędruch

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mirka
Mirka 27.09.2018, 17:22
Dobrze,że sprawa zostala naglosniona Dzieki temu może wiecej osob bedzie moglo wesprzeć Marka w leczeniu i rehabilitacji.Super

Pozostałe