O bliskości między rodzicami i dziećmi. Konferencja w Fabryce Sztuk

  • 2.10.2018, 15:03 (aktualizacja 04.10.2018 12:49)
  • Aleksandra Kęprowska
O bliskości między rodzicami i dziećmi. Konferencja w Fabryce Sztuk fot. Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
International Babywearing Week, znany w Polsce jako Tydzień Bliskości, od 2008 roku obchodzony jest w różnych miejscach na całym świecie. Także w Tczewie, jako Dni Bliskości. To cykl wykładów, spotkań, warsztatów, organizowanych przez rodziców dla rodziców (także tych przyszłych), którym bliska jest idea rodzicielstwa bliskości. W tym roku w trakcie trwania Tygodnia Bliskości będziemy mieć okazję zagłębić się w świat więzi między rodzicami a dziećmi.

 

W weekend (6-7 października) odbędzie się konferencja zatytułowana "Z sercem i rozsądkiem". Wydarzenie już po raz drugi zagości w Fabryce Sztuk w ramach Nadwiślańskich Spotkań Regionalnych podczas Międzynarodowego Tygodnia Bliskości. Nasze studio odwiedziły organizatorki: Magdalena Pyla i Magdalena Kargul, które opowiedziały o szczegółach konferencji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić zgłoszenie i wysłać je do organizatorów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z naszymi gośćmi oraz zapoznania się z programem. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej informacji na stronie Tygodnia Bliskości.

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe