O bliskości między rodzicami i dziećmi. Konferencja w Fabryce Sztuk

  • 2.10.2018, 15:03 (aktualizacja 04.10.2018 12:49)
  • Aleksandra Kęprowska
O bliskości między rodzicami i dziećmi. Konferencja w Fabryce Sztuk fot. Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
International Babywearing Week, znany w Polsce jako Tydzień Bliskości, od 2008 roku obchodzony jest w różnych miejscach na całym świecie. Także w Tczewie, jako Dni Bliskości. To cykl wykładów, spotkań, warsztatów, organizowanych przez rodziców dla rodziców (także tych przyszłych), którym bliska jest idea rodzicielstwa bliskości. W tym roku w trakcie trwania Tygodnia Bliskości będziemy mieć okazję zagłębić się w świat więzi między rodzicami a dziećmi.

 

W weekend (6-7 października) odbędzie się konferencja zatytułowana "Z sercem i rozsądkiem". Wydarzenie już po raz drugi zagości w Fabryce Sztuk w ramach Nadwiślańskich Spotkań Regionalnych podczas Międzynarodowego Tygodnia Bliskości. Nasze studio odwiedziły organizatorki: Magdalena Pyla i Magdalena Kargul, które opowiedziały o szczegółach konferencji.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić zgłoszenie i wysłać je do organizatorów.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z naszymi gośćmi oraz zapoznania się z programem. 

Więcej informacji na stronie Tygodnia Bliskości.

 

Aleksandra Kęprowska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe