Okno na Kulturę #2 - Daniel Spaleniak w Tczewie!

  • 19.10.2018, 09:10 (aktualizacja 26.11.2018, 10:56)
  • Filip Jędruch
Okno na Kulturę #2 - Daniel Spaleniak w Tczewie! Weronika Ovors Izdebska
Podziel się:
Oceń:
Pierwsza edycja Okna na Kulturę przerosła nasze oczekiwania! Czerwcowy koncert Henry David’s Gun pokazał, że warto organizować ambitne koncerty w naszym mieście. Jeśli się chce - to można! Czas więc na drugą edycję, tylko tym razem - chcemy ją zorganizować wspólnie!

24 listopada w Warsztatowej zagra Daniel Spaleniak!

Daniel jest człowiekiem, który lubi grać na gitarze, po prostu. I skoro sam zawarł swoją biografię w tym zdaniu, czy należy dodawać coś więcej? Może tylko to, że jego debiut „Dreamers” to jedno z najciekawszych wydawnictw ostatnich lat, dostrzeżonych przez najważniejszych krytyków muzycznych. Posłuchajcie rozmowy o koncercie, która pojawiła się na naszej antenie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Rozpoczęliśmy zbiórkę funduszy na ten koncert - prosimy o wsparcie jeśli leży Wam na sercu dobro kulturalne naszego miasta i chcecie być na niezwykłym koncercie :) - KLIKNIJ TUTAJ

Daniel zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive, a w sierpniu 2016 roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym piosenkę Daniela „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Dear love of mine” w produkcji Netflixa „Ozark”.

To wydarzenie, które jest naszym marzeniem, bo liczy się dla nas zarówno wspaniała muzyka jak i kultura w naszym mieście. Co dajemy od siebie? Pracę wolontarystyczną ponad nasze siły (grafika, promocja, druk, organizacja) + nagłośnienie i miejsce, które zapewniają fantastyczne chłopaki z Warsztatowa Cafe. Promocyjnie wspiera naszą inicjatywę Radio Tczew.

Różne są progi, na różne nogi - stwórzmy wspólnie społeczność, której zależy na magicznych momentach. Razem możemy udowodnić, że w Tczewie nic się nie dzieje - tylko wtedy kiedy nic się nie robi!

Wejściówki póki co do zdobycia na portalu oraz na antenie Radia Tczew.

 

Filip Jędruch

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe