Okno na Kulturę #2 - Daniel Spaleniak w Tczewie!

  • 19.10.2018, 09:10 (aktualizacja 26.11.2018 10:56)
  • Filip Jędruch
Okno na Kulturę #2 - Daniel Spaleniak w Tczewie! Weronika Ovors Izdebska
Podziel się:
Oceń:
Pierwsza edycja Okna na Kulturę przerosła nasze oczekiwania! Czerwcowy koncert Henry David’s Gun pokazał, że warto organizować ambitne koncerty w naszym mieście. Jeśli się chce - to można! Czas więc na drugą edycję, tylko tym razem - chcemy ją zorganizować wspólnie!

24 listopada w Warsztatowej zagra Daniel Spaleniak!

Daniel jest człowiekiem, który lubi grać na gitarze, po prostu. I skoro sam zawarł swoją biografię w tym zdaniu, czy należy dodawać coś więcej? Może tylko to, że jego debiut „Dreamers” to jedno z najciekawszych wydawnictw ostatnich lat, dostrzeżonych przez najważniejszych krytyków muzycznych. Posłuchajcie rozmowy o koncercie, która pojawiła się na naszej antenie.Rozpoczęliśmy zbiórkę funduszy na ten koncert - prosimy o wsparcie jeśli leży Wam na sercu dobro kulturalne naszego miasta i chcecie być na niezwykłym koncercie :) - KLIKNIJ TUTAJ

Daniel zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive, a w sierpniu 2016 roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym piosenkę Daniela „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Dear love of mine” w produkcji Netflixa „Ozark”.

To wydarzenie, które jest naszym marzeniem, bo liczy się dla nas zarówno wspaniała muzyka jak i kultura w naszym mieście. Co dajemy od siebie? Pracę wolontarystyczną ponad nasze siły (grafika, promocja, druk, organizacja) + nagłośnienie i miejsce, które zapewniają fantastyczne chłopaki z Warsztatowa Cafe. Promocyjnie wspiera naszą inicjatywę Radio Tczew.

Różne są progi, na różne nogi - stwórzmy wspólnie społeczność, której zależy na magicznych momentach. Razem możemy udowodnić, że w Tczewie nic się nie dzieje - tylko wtedy kiedy nic się nie robi!

Wejściówki póki co do zdobycia na portalu oraz na antenie Radia Tczew.

 

Filip Jędruch
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe