Nowy rozkład jazdy pociągów bez SKM-ek do Tczewa

  • 14.12.2016, 21:53 (aktualizacja 14.12.2016, 22:01)
  • Bartosz Listewnik, Tv Tetka Tczew
Nowy rozkład jazdy pociągów bez SKM-ek do Tczewa

Podziel się:

Oceń:

W ostatnią niedzielę zmienił się rozkład jazdy pociągów, w efekcie czego Szybka Kolej Miejska przestała kursować z Tczewa do Gdańska.

Stało się to, czego obawiały się osoby codziennie dojeżdżające z Tczewa do Gdańska. Z nowego rozkładu jazdy znikły wszystkie połączenia SKM na tej trasie.

Zaniepokojeni tą sytuacją samorządowcy z gmin leżących na trasie SKM wystosowali już protest do marszałka województwa, a SKM-ka tłumaczy decyzję o wycofaniu połączeń.

Jak dowiedział się reporter Tv Tetka Tczew Bartosz Listewnik, w Urzędzie Marszałkowskim ma się odbyć spotkanie w sprawie przyszłości pociągów SKM na trasie z Tczewa do Trójmiasta. Weźmie w nim udział marszałek Mieczysław Struk, wicemarszałek Ryszard Świlski, prezydenci Gdańska, Sopotu, Gdyni i Tczewa oraz wójt gminy Pszczółki.

Więcej dowiesz się oglądając najnowsze wydanie wiadomości Tv Tetka "Nasz Tczew".

 

Bartosz Listewnik, Tv Tetka Tczew

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
neo plebejusz
neo plebejusz 20.12.2016, 17:58
Widać co sądzą o prowincji "pany" z wielkiej metropolii. cyt. z biura SKM: "Do dziadów jeździć nie będziem. Jak chcą do miasta do dziedzica do pracy czy na zakupy to pekaesem niech jadą, rowerami albo pieszo".
Żaneta
Żaneta 20.12.2016, 19:12
Jeśli masz jakieś kompleksy związane z miejscem zamieszkania to zachowaj je dla siebie. Jak coś się nie opłaca to się to likwiduje. Widocznie Tczewianie zamiast SKM-ki wolą zatłoczone PR. Ja bardzo ubolewam, że nie ma SKM w Tczewie, bo była szybka, tania i było gdzie usiąść.

Pozostałe