Wojewódzki półfinał Licealiady w Badmintonie za nami

  • 24.10.2018, 16:47 (aktualizacja 24.10.2018, 17:10)
  • Redakcja
Wojewódzki półfinał Licealiady w Badmintonie za nami fot. PCS Tczew
Podziel się:
Oceń:
Półfinały Wojewódzkie Szkół Średnich Dziennych w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców rozegrano w Gniewie. Wśród drużyn dziewcząt zwyciężyło I LO w Tczewie, wśród chłopców - II LO w Gdyni.

W środę, 24 października br. w Gminnym Ośrodku Sportu w Gniewie odbyły się Półfinały Wojewódzkie Szkół Średnich Dziennych w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Z powiatu tczewskiego do zawodów awansowały drużyny z I LO w Tczewie w kategorii dziewcząt i z ZSP w Gniewie w kategorii chłopców. Z województwa awans uzyskały także drużyny z II i III LO w Gdyni oraz z ZSKW w Gdańsku. W każdej kategorii rozegrano po 3 mecze systemem każdy z każdym. Ostatecznie w kategorii dziewcząt zwycięzcą zawodów została reprezentacja I LO w Tczewie, natomiast w kategorii chłopców - II LO w Gdyni. Drużyna z ZSP w Gniewie zdobyła II miejsce.

Badminton Dziewcząt:

1. miejsce - I LO Tczew - skład drużyny zwycięskiej: Brzóska Magda, Kłos Magdalena, Stawicka Anna (trener - Ewa Buczak)
2. miejsce - III LO Gdynia
3. miejsce - ZSKW Gdańsk

Badminton Chłopców 

1. miejsce - II LO Gdynia - skład drużyny zwycięskiej:  Barabaś Patryk, Górski Damian, Ruciński Julian, Śledź Filip (trener - Wiesław Pepliński)
2. miejsce - ZSP Gniew
3. miejsce - III LO Gdynia

Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie z ZSP w Gniewie.

Redakcja

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe