Dlaczego lubimy się bać?

  • 26.10.2018, 11:49 (aktualizacja 26.10.2018, 15:17)
  • Filip Jędruch
Dlaczego lubimy się bać?

Podziel się:

Oceń:

W kontekście wnikającego coraz głębiej w tkankę kulturową Halloween, postanowiliśmy przyjrzeć się strachowi. Rozmawialiśmy o tym, jak sobie z nim radzić i jak wygląda praca w miejscu, które ma jedno zadanie - napędzić komuś niezłego pietra.

Na początek pytanie: czego boją się tczewianie?

loadingŁaduję odtwarzacz...

O tym, czy ze strachem należy się mierzyć i jak go pokonać opowiedział nam Miłosz Kuligowski, psycholog z Instytutu Nauk Stosowanych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Skoro lęku nie da się uniknąć i warto stawić czoła temu, czego najbardziej się boimy, postanowiliśmy wybrać się do naprawdę przerażającego miejsca - Bloody Basement w Sopocie. Jeden z aktorów z Krwawej Piwnicy, Piotr Bulman, opowiedział nam m.in. o tym, jak ludzie reagują na tak dużą dawkę strachu. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na ratunek tym, którzy wolą bać się tylko przed ekranem, do naszego studia przybył Adam Plutowski z tczewskiego kina Helios z zaproszeniem na Maraton Halloween 26 i 31 października. Oczywiście rozmawialiśmy też o strasznych filmach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

A czy Wy lubicie się bać? Szykujcie odpowiedzi i słuchajcie nas uważnie, bo 30 października będziemy mieli do rozdania wejściówki do Bloody Place!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Filip Jędruch

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe