Dlaczego lubimy się bać?

  • 26.10.2018, 11:49 (aktualizacja 26.10.2018 15:17)
  • Filip Jędruch
Dlaczego lubimy się bać?
Podziel się:
Oceń:
W kontekście wnikającego coraz głębiej w tkankę kulturową Halloween, postanowiliśmy przyjrzeć się strachowi. Rozmawialiśmy o tym, jak sobie z nim radzić i jak wygląda praca w miejscu, które ma jedno zadanie - napędzić komuś niezłego pietra.

Na początek pytanie: czego boją się tczewianie?

O tym, czy ze strachem należy się mierzyć i jak go pokonać opowiedział nam Miłosz Kuligowski, psycholog z Instytutu Nauk Stosowanych.

Skoro lęku nie da się uniknąć i warto stawić czoła temu, czego najbardziej się boimy, postanowiliśmy wybrać się do naprawdę przerażającego miejsca - Bloody Basement w Sopocie. Jeden z aktorów z Krwawej Piwnicy, Piotr Bulman, opowiedział nam m.in. o tym, jak ludzie reagują na tak dużą dawkę strachu. 

Na ratunek tym, którzy wolą bać się tylko przed ekranem, do naszego studia przybył Adam Plutowski z tczewskiego kina Helios z zaproszeniem na Maraton Halloween 26 i 31 października. Oczywiście rozmawialiśmy też o strasznych filmach.

A czy Wy lubicie się bać? Szykujcie odpowiedzi i słuchajcie nas uważnie, bo 30 października będziemy mieli do rozdania wejściówki do Bloody Place!

Filip Jędruch
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe