Muzyka z morza i powietrza. Nowa EPka grupy TRANQ [ROZMOWA + KONKURS]

  • 30.10.2018, 12:29 (aktualizacja 30.10.2018, 14:02)
  • Barbara Jackiewicz
Muzyka z morza i powietrza. Nowa EPka grupy TRANQ [ROZMOWA + KONKURS]

Podziel się:

Oceń:

PAUZA/PLAY to nowa płyta (EPka) wydana przez trójmiejski zespół TRANQ. Grupa skróciła nazwę, zmienił się także skład i znów zaczęli grac koncerty.

Pod koniec sierpnia 2017 roku na Festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego w tczewskim amfiteatrze trójmiejski zespół Tranquilizer zagrał "Zapytaj mnie, czy cię kocham". Luna wraz z muzykami zaczarowała swoją wersją tego przeboju i publiczność i jury - piosenka dała im jedną z nagród. Teraz wracają w zmienionym składzie, ze skróconą nazwą i nową EPką zatytułowaną "PAUZA/PLAY".   

Luna Bystrzanowska i Michał Banasik, członkowie muzycznej grupy TRANQ w studiu Radia Tczew opowiadali o nowy wydawnictwie, inspiracjach znalezionych w morzu i powietrzu, pisaniu tekstów po polsku i koncertach.

 

Posłuchajcie całej rozmowy z Luną i Michałem, oto część pierwsza:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Druga część rozmowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nadchodzące koncerty TRANQ:

02.11 Kraków (Alchemia)
04.11 Wrocław (Alive)
15.11 Sopot (Spatif)
24.11 Warszawa (Progresja)

Najnowszą EPkę "PAUZA/PLAY' oraz starsze nagrania zespołu znajdziecie na tranquilizer1.bandcamp.com a więcej informacji o zespole i planowanych koncertach - Facebookowym fanpage'u grupy: www.facebook.com/tranqPL


UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Słuchaczy mamy trzy wizytówki zespołu TRANQ z kodem dostępu do wersji cyfrowej najnowszej EPki "PAUZA/PLAY'. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z czym Ci się kojarzy muzyka TRANQ?

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 4 listopada 2018 r. pod adresem [email protected], numerem SMS 733 11 12 13 lub na Facebooku Radia Tczew 100,8 FM. Najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi nagrodzimy kodami dostępu do płyty TRANQ. Rozwiązanie konkursu podamy na antenie w poniedziałek, 5 listopada.

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe