"Muzyka to jest coś, co zawsze jednoczyło". Polska muzyka na 100 lat niepodległości [ROZMOWA]

  • 13.11.2018, 18:57 (aktualizacja 13.11.2018, 21:43)
  • Barbara Jackiewicz
"Muzyka to jest coś, co zawsze jednoczyło". Polska muzyka na 100 lat niepodległości [ROZMOWA] fot. Barbara Jackiewicz

Podziel się:

Oceń:

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Tczewie zaprasza na najbliższe koncerty przygotowane przez młodych artystów. Najbliższy już w czwartek, 15 listopada.

Nasze studio odwiedził Piotr Kowalkowski, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Tczewie, by zainteresować mieszkańców koncertami przygotowanymi przez uczniów i uczennice tej placówki. A jest w czym wybierać - jeszcze w listopadzie odbędzie się niepodległościowy Koncert Muzyki Polskiej oraz Festiwal Muzyki Słowiańskiej. W grudniu placówka zaprasza na dwa Koncerty Świąteczne, a w styczniu na Festiwal Muzyki Filmowej. 

Posłuchajcie całej rozmowy z gościem:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Myślę, że muzyka to jest coś, co zawsze jednoczyło i co dawało nadzieję na lepsze jutro, co kształtowało również ducha narodu.

A w codziennym zabieganiu myślę, że każdemu należy się choć chwila na zatrzymanie i dlatego zapraszamy naprawdę wszystkich do tego, żebyśmy mogli miło spędzić czas z muzyką najmniejszych naszych tczewian. - Piotr Kowalkowski, Państwowa Szkoła Muzyczna w Tczewie

Nadchodzące koncerty uczniów PSM w Tczewie:

15 listopada (czwartek), godz. 16:30 - Koncert Muzyki Polskiej - sala widowiskowa CKiS, wstęp wolny
22 listopada (czwartek), godz. 10:00 - Festiwal Muzyki Słowiańskiej - sala PSM Tczew, wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona)

17 i 22 grudnia (poniedziałek i czwartek), godz. 16:30 - Koncert Kolęd - sala PSM Tczew, wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona)

31 stycznia 2019 (czwartek) - Festiwal Muzyki Filmowej - CKiS, wstęp wolny

Więcej informacji o szkole i wydarzeniach znajdziecie na stronie internetowej szkoły muzycznej i na Facebooku.

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe