"Dobro powraca". Doceńmy wolontariuszy [ROZMOWA]

  • 17.11.2018, 16:28 (aktualizacja 17.11.2018, 20:29)
  • Barbara Jackiewicz
"Dobro powraca". Doceńmy wolontariuszy [ROZMOWA] fot. Barbara Jackiewicz

Podziel się:

Oceń:

Co motywuje część z nas do bycia wolontariuszami? Może to chęć pomagania, robienia czegoś pożytecznego, a może coś innego. Każdy może mieć inny powód do działania. Jedno jest pewne, warto doceniać tych, którzy pracują na rzecz innych.

Artur Rajkowski z Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego opowiadał na naszej antenie o zbliżającej się Gali Wolontariatu, która jest bardzo ważnym wydarzeniem, pokazującym, jak ważną rolę pełni wolontariat, szczególnie w życiu młodych ludzi. Gala pozwala docenić najaktywniejszych wolontariuszy, a także organizacje, instytucje oraz przedsiębiorstwa wspomagające organizację inicjatyw społecznych i działające na rzecz dobra wspólnego. Impreza odbędzie się w tym roku w powiecie tczewskim już po raz dziesiąty.

Posłuchaj rozmowy z gościem:

loadingŁaduję odtwarzacz...

X Powiatowa Gala Wolontariatu
4 grudnia (wtorek), godz. 17:00
Zamek w Gniewie

W tym roku przyznane zostaną nagrody w następujących kategoriach:
1. Grupa Wolontariuszy i Wolontariusz Roku
2. Inicjatywa społeczna Roku
3. Organizacja/Instytucja przyjazna wolontariuszom
4. Animator Roku
5. Firma przyjazna społeczności lokalnej

Zachęcamy mieszkańców powiatu do nominowania wolontariuszy. Czas jest do piątku, 23 listopada do końca dnia. Zgłoszenia kierować trzeba pod adres [email protected]. Formularze zgłoszenia znajdziecie poniżej.

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe