Opinie w Radiu Tczew 19.11.: ogniska odry w Starogardzie Gd., obcokrajowcy mieszkający od lat w Tczewie

  • 20.11.2018, 15:18 (aktualizacja 20.11.2018, 15:24)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 19.11.: ogniska odry w Starogardzie Gd., obcokrajowcy…

Podziel się:

Oceń:

19 listopada gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Wojciech Stobba z Radia Gdańsk i Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka.

W poniedziałek odbyła się pierwsza sesja rady powiatu nowej kadencji. Nowym starostą tczewskim został wybrany Mirosław Augustyn, przedstawiciel Porozumienia na Plus, który nie zasiadał w radzie powiatu. Opinie w Radiu Tczew rozpoczęły się godzinę przed sesją, w związku z tym lokalni dziennikarze rozmawiali na temat nieoficjalnych koalicyjnych ustaleń, które obiegły media.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sejm ma zająć się projektem ustawy zakazującej samorządom wydawania własnych gazet. Takie rozwiązanie zaproponowali posłowie Kukiz’15. W Tczewie wydawana w ten sposób jest „Panorama Miasta”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W całej Polsce coraz częściej pojawiają się doniesienia o groźnej chorobie odrze. Kilkanaście przypadków zanotowano na Pomorzu, w tym dwa w pobliskim Starogardzie Gdańskim. Czy odra dotrze do Tczewa?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedstawicieli dwudziestu różnych narodowości mieszkających w Tczewie przez rok fotografowała Katarzyna Gapska, która przygotowała wystawę „Tczewianie”. Ich śladem podążył Wojtek Stobba. Czy tego typu wystawa przekona narodowców głoszących hasła „Polska tylko dla Polaków”, że warto otworzyć się na innych ludzi?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na Moście Tczewskim trwają prace przygotowawcze przed demontażem przęseł nurtowych ESTB. W efekcie wkrótce nad rzeką Wisłą powstanie dwuprzęsłowa przerwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe