Czy dorośli lubią bajki?

  • 23.11.2018, 11:29 (aktualizacja 23.11.2018 13:13)
  • Paweł Ickiewicz
Czy dorośli lubią bajki? fot. Bajki Dorosłych Barbara Popławska i Jacek Gientka
Podziel się:
Oceń:
Czy dorośli opowiadają bajki na swój temat? Czy lubią to robić, a może jest to konieczne? Jakie maski przyjmują ludzie? Książka "Bajki dorosłych" była jednym z tematów rozmowy z naszymi gośćmi: Barbarą Popławską, trenerką zmiany oraz Jackiem Gientką, psychoterapeutą. Zbiór 30 krótkich opowiadań wykorzystywany jest przez autorów w trakcie warsztatów i spotkań. Jedno z nich odbyło się również w Tczewie.

Barbara Popławska i Jacek Gientka odwiedzili nasze radio w poniedziałek 19 listopada tuż przed jednym ze swoich spotkań autorskich. Rozmawialiśmy m.in. o maskach jakich używamy w sieci, przyjrzeliśmy się zbiorowi bajek, z pomocą którego nasi goście podczas terapii pomagają ludziom uporać się z wieloma problemami. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Z milionów historii, które znamy, wybraliśmy 333, następnie skondensowaliśmy je do 30 tekstów (właściwie 32, bo wstęp i zakończenie też mają znaczenie). Elżbieta Rowińska-Garbień ozdobiła nasze opowieści niepowtarzalnymi rysunkami. Wszystko razem zebraliśmy w książce "Bajki dorosłych", wydanej przez Wydawnictwo Fundacja Festina Lente. Za skład, druk i oprawę odpowiada artystyczna drukarnia Kartalia, więc książka może być również ładnym prezentem dla Waszych przyjaciół.

www.wstronezmiany.pl

 

Informacje o publikacji i warsztatach można znaleźć na Facebooku Bajek Dorosłych.

 

 

 

 

 

 

Paweł Ickiewicz
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe