Czy dorośli lubią bajki?

  • 23.11.2018, 11:29 (aktualizacja 23.11.2018, 13:13)
  • Paweł Ickiewicz
Czy dorośli lubią bajki? fot. Bajki Dorosłych Barbara Popławska i Jacek Gientka

Podziel się:

Oceń:

Czy dorośli opowiadają bajki na swój temat? Czy lubią to robić, a może jest to konieczne? Jakie maski przyjmują ludzie? Książka "Bajki dorosłych" była jednym z tematów rozmowy z naszymi gośćmi: Barbarą Popławską, trenerką zmiany oraz Jackiem Gientką, psychoterapeutą. Zbiór 30 krótkich opowiadań wykorzystywany jest przez autorów w trakcie warsztatów i spotkań. Jedno z nich odbyło się również w Tczewie.

Barbara Popławska i Jacek Gientka odwiedzili nasze radio w poniedziałek 19 listopada tuż przed jednym ze swoich spotkań autorskich. Rozmawialiśmy m.in. o maskach jakich używamy w sieci, przyjrzeliśmy się zbiorowi bajek, z pomocą którego nasi goście podczas terapii pomagają ludziom uporać się z wieloma problemami. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z milionów historii, które znamy, wybraliśmy 333, następnie skondensowaliśmy je do 30 tekstów (właściwie 32, bo wstęp i zakończenie też mają znaczenie). Elżbieta Rowińska-Garbień ozdobiła nasze opowieści niepowtarzalnymi rysunkami. Wszystko razem zebraliśmy w książce "Bajki dorosłych", wydanej przez Wydawnictwo Fundacja Festina Lente. Za skład, druk i oprawę odpowiada artystyczna drukarnia Kartalia, więc książka może być również ładnym prezentem dla Waszych przyjaciół.

www.wstronezmiany.pl

 

Informacje o publikacji i warsztatach można znaleźć na Facebooku Bajek Dorosłych.

 

 

 

 

 

 

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe