Black Friday: zakupowe szaleństwo i pułapki promocji

  • 23.11.2018, 12:25 (aktualizacja 23.11.2018 14:25)
  • Maria Giełdon, Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska
Black Friday: zakupowe szaleństwo i pułapki promocji fot. Pixabay
Podziel się:
Oceń:
W Stanach Zjednoczonych po listopadowym Święcie Dziękczynienia następuje zakupowe szaleństwo, czyli Black Friday. Gorączka obniżek cenowych od kilku lat obejmuje też Polskę. W piąteczkowej audycji porannej sprawdzaliśmy, jak działają promocyjne mechanizmy oraz czy tczewianie dają się w nie wciągnąć?

Żeby zrozumieć na czym polega Święto Dziękczynienia i skąd wziął się Black Friday do naszego studia zaprosiliśmy miłośnika Stanów Zjednoczonych i nauczyciela języka angielskiego Krystiana Ostrowskiego

Czy tczewianie chętnie korzystają z promocji? O to zapytała nasza reporterka, Maria Giełdon.

O promocyjnych pułapkach, marketingowych zabiegach i o tym, jak się właściwie przygotować do zakupowego szaleństwa, żeby nie dać się oszukać opowiedział nam Krystian Jendrzejewski z tczewskiego Domu Przedsiębiorcy.

Przy okazji Black Friday w piąteczkowy poranek postanowiliśmy zapytać naszych słuchaczy i najbardziej nieudane zakupy i okazje, które nie do końca były tak atrakcyjne jak na początku się wydawało. Odpowiedzi znajdziecie TUTAJ.

Maria Giełdon, Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe