Black Friday: zakupowe szaleństwo i pułapki promocji

  • 23.11.2018, 12:25 (aktualizacja 23.11.2018, 14:25)
  • Maria Giełdon, Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska
Black Friday: zakupowe szaleństwo i pułapki promocji fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

W Stanach Zjednoczonych po listopadowym Święcie Dziękczynienia następuje zakupowe szaleństwo, czyli Black Friday. Gorączka obniżek cenowych od kilku lat obejmuje też Polskę. W piąteczkowej audycji porannej sprawdzaliśmy, jak działają promocyjne mechanizmy oraz czy tczewianie dają się w nie wciągnąć?

Żeby zrozumieć na czym polega Święto Dziękczynienia i skąd wziął się Black Friday do naszego studia zaprosiliśmy miłośnika Stanów Zjednoczonych i nauczyciela języka angielskiego Krystiana Ostrowskiego

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy tczewianie chętnie korzystają z promocji? O to zapytała nasza reporterka, Maria Giełdon.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O promocyjnych pułapkach, marketingowych zabiegach i o tym, jak się właściwie przygotować do zakupowego szaleństwa, żeby nie dać się oszukać opowiedział nam Krystian Jendrzejewski z tczewskiego Domu Przedsiębiorcy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przy okazji Black Friday w piąteczkowy poranek postanowiliśmy zapytać naszych słuchaczy i najbardziej nieudane zakupy i okazje, które nie do końca były tak atrakcyjne jak na początku się wydawało. Odpowiedzi znajdziecie TUTAJ.

Maria Giełdon, Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe