Pomóżmy Szymkowi wrócić do zdrowia!

  • 26.11.2018, 12:59 (aktualizacja 28.11.2018 15:03)
  • Hanna Brzezińska, Paweł Ickiewicz
Pomóżmy Szymkowi wrócić do zdrowia! fot. rik.pl/szymek
Podziel się:
Oceń:
Szymon Mazurczak pod koniec października 2017 r. uległ ciężkiemu wypadkowi. Od ponad roku chłopiec walczy o życie i powrót do zdrowia. Liczne operacje, pobyt w klinikach i codzienna pielęgnacja generują wielkie koszty. Beata Mazurczak, mama Szymka, opowiedziała na naszej antenie o tym jak można włączyć się do pomocy.

 

Gdy poznaliśmy Szymka, walczył On dosłownie o przeżycie w każdej minucie, każdej sekundzie… O samodzielny oddech, każde bicie serca, odruch przełykania, prawidłowe krążenie. Najważniejsze badanie przepływów w mózgu potwierdziło, że nie nastąpiła śmierć mózgowa, że nadal jest nadzieja.„Szymek wciąż jest wśród nas, musimy go tylko wydostać z tej pustki, w której teraz się znajduje.” - www.rik.pl/szymek

W naszym studiu gościliśmy Beatę Mazurczak, która opowiedziała o tym co przeżył jej syn oraz jakie leczenie czeka go w przyszłości.

Bal Andrzejkowy, podczas którego nastąpi aukcja charytatywna, odbędzie się w Jeziornej Osadzie. Swoje wsparcie dla akcji zapowiedzieli siatkarz Piotr Nowakowski i Dariusz Michalczewski, który przekazał swoje rękawice bokserskie.

Informacje o możliwości pomocy można również na stronie Fundacji Rycerze i Księżniczki oraz facebookowym profilu Szymek nadziei nie traci

 

 

Hanna Brzezińska, Paweł Ickiewicz
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe