Pomóżmy Szymkowi wrócić do zdrowia!

  • 26.11.2018, 12:59 (aktualizacja 28.11.2018, 15:03)
  • Hanna Brzezińska, Paweł Ickiewicz
Pomóżmy Szymkowi wrócić do zdrowia! fot. rik.pl/szymek

Podziel się:

Oceń:

Szymon Mazurczak pod koniec października 2017 r. uległ ciężkiemu wypadkowi. Od ponad roku chłopiec walczy o życie i powrót do zdrowia. Liczne operacje, pobyt w klinikach i codzienna pielęgnacja generują wielkie koszty. Beata Mazurczak, mama Szymka, opowiedziała na naszej antenie o tym jak można włączyć się do pomocy.

 

Gdy poznaliśmy Szymka, walczył On dosłownie o przeżycie w każdej minucie, każdej sekundzie… O samodzielny oddech, każde bicie serca, odruch przełykania, prawidłowe krążenie. Najważniejsze badanie przepływów w mózgu potwierdziło, że nie nastąpiła śmierć mózgowa, że nadal jest nadzieja.„Szymek wciąż jest wśród nas, musimy go tylko wydostać z tej pustki, w której teraz się znajduje.” - www.rik.pl/szymek

W naszym studiu gościliśmy Beatę Mazurczak, która opowiedziała o tym co przeżył jej syn oraz jakie leczenie czeka go w przyszłości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bal Andrzejkowy, podczas którego nastąpi aukcja charytatywna, odbędzie się w Jeziornej Osadzie. Swoje wsparcie dla akcji zapowiedzieli siatkarz Piotr Nowakowski i Dariusz Michalczewski, który przekazał swoje rękawice bokserskie.

Informacje o możliwości pomocy można również na stronie Fundacji Rycerze i Księżniczki oraz facebookowym profilu Szymek nadziei nie traci

 

 

Hanna Brzezińska, Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe