Turniej futsalowy na Mikołajki!

  • 29.11.2018, 19:48 (aktualizacja 07.12.2018, 14:08)
  • Barbara Jackiewicz
Turniej futsalowy na Mikołajki!

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 1 grudnia w Tczewie odbędzie się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. Drużynę można głosić nawet w dniu rozgrywek. A organizatorzy zapewniają świetną zabawę!

Andrzej Gołembiewski z Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji opowiedział w naszym studiu o zbliżającym się Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. Impreza, która ma wieloletnią tradycję, odbędzie się w sobotę, 1 grudnia w hali widowiskowo-sportowej przy II LO w Tczewie.

Posłuchajcie, kto może wziąć w nim udział, jak można się zgłosić i czy można pomóc w rozbudzaniu ducha sportowego wśród najmłodszych np. aktywnie kibicując:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Turniej jest otwarty dla uczniów i uczennic szkół podstawowych. Każda drużyna składać się może maksymalnie z 8 zawodników: 4 zawodników w polu + bramkarz (3 rezerwowych). Zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach:
- I kategoria - dziewczęta rocznik 2006 i młodsze
- II kategoria - chłopcy rocznik 2008 i młodsi
- III kategoria - chłopcy rocznik 2007-2006

Zgłoszenia na adres e-mail [email protected] do 30 listopada do godz. 13:00 lub w dniu turnieju od 8:30 do 8:45. Impreza rozpoczyna się o godz. 9:00 w sobotę, 1 grudnia.

Mieszkańców Tczewa zachęcamy do kibicowania młodym sportowcom! Wstęp wolny!

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe