Turniej mikołajkowy za nami!

  • 3.12.2018, 10:41
  • Redakcja
Turniej mikołajkowy za nami! fot. TCSiR
Podziel się:
Oceń:
W sobotę, 1 grudnia, Tczewskie Centrum Sporu i Rekreacji zorganizowało Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych. Mecze rozegrano w Hali Widowiskowo-Sportowej przy II LO w Tczewie.

Do zawodów zgłosiło się aż 15 drużyn, w tym 5 drużyn dziewcząt, 3 - chłopców z rocznika 2008 i młodsi oraz 7 - chłopców roczników 2007-2006. W każdym zespole występować mogło maksymalnie 8 zawodników (4 w polu + bramkarz oraz 3 zawodników rezerwowych). Ze względu na sporą ilość drużyn w każdej kategorii, mecze były rozgrywane na przemian, 1 mecz najmłodszej grupy chłopców, 2 mecze dziewcząt i 2 mecze chłopców ze starszej grupy.

System gry dla kategorii dziewcząt oraz chłopców rocznik 2008 i młodsi był taki sam, rozegrano mecze w jednej grupie systemem każdy z każdym. Ze względu na udział 7 drużyn w kategorii chłopców roczniki 2006 – 2007 drużyny podzielono na dwie grupy: gr. A - 4 drużyny, gr. B - 3 drużyny. Po rozegraniu meczy grupowych zwycięzcy grup rywalizowali o I miejsce, drugie miejsca w grupach grały o III miejsce, a trzecie miejsca w grupach rozegrały spotkanie o V miejsce. Ostatnia drużyna grupy A odpadała z dalszych rozgrywek zajmując siódme miejsce.

Rywalizację najszybciej zakończyli chłopcy z kategorii 2008 i młodsi. W tej grupie najlepszy okazał się zespół MARWIKO TCZEW, który wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc ani jednej bramki! Na drugim miejscu z jedną wygraną uplasował się najmłodszy zespół rozgrywek (wszyscy zawodnicy rocznik 2009) CRAZY TEAM, trzecie miejsce zajęła drużyna KACPER SERWIS.

I miejsce – MARWIKO TCZEW
II miejsce – CRAZY TEAM
III miejsce – KACPER SERWIS

Jako drugie turniej zakończyły dziewczyny. W tej grupie dominowały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie, które utworzyły dwa zespoły: drużyny KEBSY HALINKI i ATOMÓWKI SP 12. Ostatecznie lepsze okazały dziewczyny z zespołu KEBSY HALINKI broniąc tym samym tytuł z przed roku. Trzecia drużyna to również reprezentacja złożona z uczennic jednej szkoły – SP 8.

I miejsce - KEBSY HALINKI SP 12
II miejsce - ATOMÓWKI SP 12
III miejsce - SP 8
IV miejsce – GRYFICE GNILDY
V miejsce – UNICORNS

Na koniec niczym wisienka na torcie do rozegrania zostały mecze finałowe kategorii chłopców z roczników 2006-2007. Wszystkie mecze były bardzo zacięte o czym świadczą wyniki końcowe, w każdym z meczy finałowych padała tylko jedna bramka! Co więcej, mecz o I miejsce był na tyle wyrównany, że zwycięska bramka padła dopiero na 20 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry! Ostatecznie V miejsce zajęła drużyna „FC PETARDY POMORZA” ,która pokonała „TEAM STARS”. W meczu o III miejsce lepsi okazali się zawodnicy drużyny „6 F” który pokonał zespół „KUCE w KOLEJCE”. W finale lepsi okazali się reprezentanci szkoły „SP 7” pokonując drużynę „SZCZYPIORNIŚCI FC” złożoną z uczniów Szkoły Podstawowej nr 12.

I miejsce – SP 7
II miejsce - SZCZYPIORNIŚCI FC
III miejsce – 6 F
IV miejsce - KUCE w KOLEJCE
V miejsce - FC PETARDY POMORZA
VI miejsce - TEAM STARS
VII miejsce – TCZEWSKA ARKA

Po zakończonych rozgrywkach najlepsze trzy drużyny każdej kategorii otrzymały puchary i medale oraz drobne nagrody ufundowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Tradycyjnie każdy uczestnik zawodów, bez względu na wynik końcowy otrzymał słodki prezent.

Redakcja
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe