Turniej mikołajkowy za nami!

  • 03.12.2018, 10:41
  • Redakcja
Turniej mikołajkowy za nami! fot. TCSiR

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 1 grudnia, Tczewskie Centrum Sporu i Rekreacji zorganizowało Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych. Mecze rozegrano w Hali Widowiskowo-Sportowej przy II LO w Tczewie.

Do zawodów zgłosiło się aż 15 drużyn, w tym 5 drużyn dziewcząt, 3 - chłopców z rocznika 2008 i młodsi oraz 7 - chłopców roczników 2007-2006. W każdym zespole występować mogło maksymalnie 8 zawodników (4 w polu + bramkarz oraz 3 zawodników rezerwowych). Ze względu na sporą ilość drużyn w każdej kategorii, mecze były rozgrywane na przemian, 1 mecz najmłodszej grupy chłopców, 2 mecze dziewcząt i 2 mecze chłopców ze starszej grupy.

System gry dla kategorii dziewcząt oraz chłopców rocznik 2008 i młodsi był taki sam, rozegrano mecze w jednej grupie systemem każdy z każdym. Ze względu na udział 7 drużyn w kategorii chłopców roczniki 2006 – 2007 drużyny podzielono na dwie grupy: gr. A - 4 drużyny, gr. B - 3 drużyny. Po rozegraniu meczy grupowych zwycięzcy grup rywalizowali o I miejsce, drugie miejsca w grupach grały o III miejsce, a trzecie miejsca w grupach rozegrały spotkanie o V miejsce. Ostatnia drużyna grupy A odpadała z dalszych rozgrywek zajmując siódme miejsce.

Rywalizację najszybciej zakończyli chłopcy z kategorii 2008 i młodsi. W tej grupie najlepszy okazał się zespół MARWIKO TCZEW, który wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc ani jednej bramki! Na drugim miejscu z jedną wygraną uplasował się najmłodszy zespół rozgrywek (wszyscy zawodnicy rocznik 2009) CRAZY TEAM, trzecie miejsce zajęła drużyna KACPER SERWIS.

I miejsce – MARWIKO TCZEW
II miejsce – CRAZY TEAM
III miejsce – KACPER SERWIS

Jako drugie turniej zakończyły dziewczyny. W tej grupie dominowały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie, które utworzyły dwa zespoły: drużyny KEBSY HALINKI i ATOMÓWKI SP 12. Ostatecznie lepsze okazały dziewczyny z zespołu KEBSY HALINKI broniąc tym samym tytuł z przed roku. Trzecia drużyna to również reprezentacja złożona z uczennic jednej szkoły – SP 8.

I miejsce - KEBSY HALINKI SP 12
II miejsce - ATOMÓWKI SP 12
III miejsce - SP 8
IV miejsce – GRYFICE GNILDY
V miejsce – UNICORNS

Na koniec niczym wisienka na torcie do rozegrania zostały mecze finałowe kategorii chłopców z roczników 2006-2007. Wszystkie mecze były bardzo zacięte o czym świadczą wyniki końcowe, w każdym z meczy finałowych padała tylko jedna bramka! Co więcej, mecz o I miejsce był na tyle wyrównany, że zwycięska bramka padła dopiero na 20 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry! Ostatecznie V miejsce zajęła drużyna „FC PETARDY POMORZA” ,która pokonała „TEAM STARS”. W meczu o III miejsce lepsi okazali się zawodnicy drużyny „6 F” który pokonał zespół „KUCE w KOLEJCE”. W finale lepsi okazali się reprezentanci szkoły „SP 7” pokonując drużynę „SZCZYPIORNIŚCI FC” złożoną z uczniów Szkoły Podstawowej nr 12.

I miejsce – SP 7
II miejsce - SZCZYPIORNIŚCI FC
III miejsce – 6 F
IV miejsce - KUCE w KOLEJCE
V miejsce - FC PETARDY POMORZA
VI miejsce - TEAM STARS
VII miejsce – TCZEWSKA ARKA

Po zakończonych rozgrywkach najlepsze trzy drużyny każdej kategorii otrzymały puchary i medale oraz drobne nagrody ufundowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Tradycyjnie każdy uczestnik zawodów, bez względu na wynik końcowy otrzymał słodki prezent.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe