Opinie w Radiu Tczew 10.12.: rewolucja Magdy Gessler i apel mieszkańców Bałdowa do prezydenta Tczewa

  • 11.12.2018, 14:56
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 10.12.: rewolucja Magdy Gessler i apel mieszkańców…

Podziel się:

Oceń:

10 grudnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Karol Uliczny z "Gazety Tczewskiej" i Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka.

Znana restauratorka Magda Gessler po raz drugi gościła w Tczewie. Jej nowe "Kuchenne rewolucje" dotyczyły jednej z tczewskich pierogarni. Zdania na temat Gessler są bardzo podzielone: jedni chwalą jej program, a inni krytykują.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W minioną środę w ratuszu odbyła się debata na temat przyszłorocznego budżetu miasta. W spotkaniu uczestniczyli nieliczni mieszkańcy, którzy przekazali samorządowcom swoje uwagi. Z czego wynika mała frekwencja?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy wsi Bałdowo apelują do prezydenta Tczewa o budowę chodnika wzdłuż ul. Bałdowskiej pomiędzy Bałdowem a Tczewem. Ich zdaniem obecnie droga ta jest bardzo niebezpieczna.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pracownicy jednej z fundacji z Kolnika pomagającej osobom niepełnosprawnym sprzeciwiają się działaniom prezesa. Pojawiły się zarzuty o mobbing.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy nowy wójt gminy Tczew Krzysztof Augustyniak jest już wójtem? Wątpliwości pojawiły się po tym, jak podczas pierwszej sesji treść ślubowania wójta odczytał przewodniczący Rady Gminy, a nie wójt.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe