"Pomorscy czują klimat", czyli jak najmniejsza zmiana środowiska przynosi olbrzymie efekty

  • 13.12.2018, 12:17 (aktualizacja 17.12.2018, 14:41)
  • Piotr Bunkowski
"Pomorscy czują klimat", czyli jak najmniejsza zmiana środowiska przynosi olbrzymie efekty

Podziel się:

Oceń:

Kim są Pomorscy, jak ważna jest segregacja śmieci i w jaki sposób nadać rzeczom drugie życie? Między innymi na te pytania na naszej antenie odpowiedziały Urszula Pakulska i Ewelina Kaatz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku - organizatora akcji "Pomorscy czują klimat".

Kampania edukacyjno-informacyjna Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej zarówno mieszkańców Pomorza, jak i turystów odwiedzających nasz region. O akcji rozmawialiśmy z Urszulą Pakulską i Eweliną Kaatz

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Rumi można obejrzeć specjalną interaktywną wystawę plenerową. Ekspozycja zmienia lokalizację co trzy tygodnie. W przyszłym roku ma również dotrzeć do Tczewa.

Więcej informacji o kampanii, poradniki, aktualności oraz quizy znajdziecie na stronie PoczujKlimat.pl.

Pamiętajmy, że każda najmniejsza zmiana ma wpływ na środowisko. Segregujmy śmieci, zrezygnujmy z plastiku, ograniczmy detergenty i kupujmy z głową.

Piotr Bunkowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe