Tczew: Miejska Wigilia po raz szesnasty

  • 17.12.2018, 14:18 (aktualizacja 18.12.2018, 10:43)
  • Hanna Brzezińska, Aleksandra Kęprowska
Tczew: Miejska Wigilia po raz szesnasty fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Na placu św. Grzegorza tczewianie już po raz szesnasty spotkali się na miejskiej wigilii. Dla zebranych wystąpił m.in. chór Passionata, chór dziecięcy Passionatka, dzieci ze Szkoły Podstawowej numer 11 i chór dziecięcy „Biedronki”.

Harcerze podzielili się Betlejemskim Światełkiem Pokoju. Dla najmłodszych przygotowano żywy żłóbek. Życzenia mieszkańcom złożyli m.in. biskup pelpliński ks. Ryszard Kasyna, prezydent Mirosław Pobłocki, a także starosta tczewski Mirosław Augustyn.

Wszystkich zgromadzonych przywitał ks. Piotr Pruski, organizator wigilii miejskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Druga część niedzielnego spotkania odbyła się w parku Centrum Kultury i Sztuki, gdzie na uczestników czekał poczęstunek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z mieszkańcami rozmawiał Bartosz Listewnik, a więcej o wigilii miejskiej można zobaczyć w Telewizji Tetka. 

 

Hanna Brzezińska, Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe