Opinie w Radiu Tczew 17.12.: protesty w polskich sądach i wpadki posła z Tczewa Kazimierza Smolińskiego

  • 18.12.2018, 15:32 (aktualizacja 18.12.2018, 15:40)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 17.12.: protesty w polskich sądach i wpadki posła…

Podziel się:

Oceń:

17 grudnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Przemysław Zieliński z „Dziennika Bałtyckiego”.

Urzędnicy pracujący w Sądzie Rejonowym w Tczewie przyłączyli się do ogólnopolskiego protestu. Domagają się podwyżek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ubiegłą środę obradowała rada powiatu. Na sesji wybrano piątego członka zarządu powiatu - został nim Krzysztof Korda, który nie otrzymał poparcia radnych opozycyjnych z Prawa i Sprawiedliwości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poseł z Tczewa Kazimierz Smoliński (Prawo i Sprawiedliwość) w ostatnich tygodniach zaliczył dwie wpadki w mediach ogólnopolskich. Jedna jest związana z tzw. aferą KNF, a druga z komisją ds. VAT i wierszem Tuwima.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sali obrad Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Tczewa na 2019 rok. Frekwencja była bardzo niska, niewykluczone, że z powodu pory dnia: spotkanie rozpoczęto o godz. 15.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy„mistrzowie parkowania” będą karani mandatami? Po zmianach w kodeksie wykroczeń Straż Miejska będzie mogła ukarać kierowcę na podstawie dostarczonego zdjęcia, a nie w wyniku osobistej interwencji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

System roweru metropolitalnego Mevo wciąż nie wystartował, ale pierwszy egzemplarz przyjechał na testy do Tczewa. Lokalni dziennikarze sprawdzili, czym charakteryzuje się pomorska wspomagana elektrycznie “mewa” i jak się z niej korzysta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy Subków od kilku dni mogą korzystać z drugiego przystanku osobowego o nazwie Subkowy Centrum. Jednocześnie zarządca kolejowej infrastruktury spełnił prośbę mieszkańców i nie zlikwidował ponad stuletniej stacji o nazwie Subkowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

UWAGA! Kolejne Opinie w Radiu Tczew odbędą się w poniedziałek 31 grudnia.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe