"Wspomnienie z Tczewa? Leniwe mojej babci!". Rozmowa z Brunem Ciechowskim

  • 22.12.2018, 09:44 (aktualizacja 22.12.2018 20:38)
  • Marta Irzyk
"Wspomnienie z Tczewa? Leniwe mojej babci!". Rozmowa z Brunem Ciechowskim
Podziel się:
Oceń:
Pielęgnuje pamięć po tacie, promując zbiór jego tekstów i uczestnicząc w festiwalach takich jak "Dni Grzegorza Ciechowskiego". Bruno Ciechowski w "Zbliżeniach" zdradził, jakie pamiątki zostały po jego tacie, czy sam śpiewa lub komponuje, a także czym zajmuje się na co dzień.

 

Bruno Ciechowski przyjechał do Gdańska w ramach spotkania "Stacja Literatura po godzinach". W Instytucie Kultury Miejskiej wziął udział w rozmowie dotyczącej zbioru tekstów Grzegorza Ciechowskiego "Obcy astronom", wydanego przez Biuro Literackie. - Pierwszy raz czytałem teksty taty na żywo. Był stres - przyznał. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której Bruno Ciechowski m.in. wspomina Tczew. Zapytaliśmy także, jak w przyszłości może być pielęgnowana pamięć po Obywatelu GC. 

 

Marta Irzyk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe