"Wspomnienie z Tczewa? Leniwe mojej babci!". Rozmowa z Brunem Ciechowskim

  • 22.12.2018, 09:44 (aktualizacja 22.12.2018, 20:38)
  • Marta Irzyk
"Wspomnienie z Tczewa? Leniwe mojej babci!". Rozmowa z Brunem Ciechowskim

Podziel się:

Oceń:

Pielęgnuje pamięć po tacie, promując zbiór jego tekstów i uczestnicząc w festiwalach takich jak "Dni Grzegorza Ciechowskiego". Bruno Ciechowski w "Zbliżeniach" zdradził, jakie pamiątki zostały po jego tacie, czy sam śpiewa lub komponuje, a także czym zajmuje się na co dzień.

 

Bruno Ciechowski przyjechał do Gdańska w ramach spotkania "Stacja Literatura po godzinach". W Instytucie Kultury Miejskiej wziął udział w rozmowie dotyczącej zbioru tekstów Grzegorza Ciechowskiego "Obcy astronom", wydanego przez Biuro Literackie. - Pierwszy raz czytałem teksty taty na żywo. Był stres - przyznał. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której Bruno Ciechowski m.in. wspomina Tczew. Zapytaliśmy także, jak w przyszłości może być pielęgnowana pamięć po Obywatelu GC. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Marta Irzyk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe