Bilet metropolitalny szuka chwytliwej nazwy

  • 09.01.2019, 13:17
  • Redakcja
Bilet metropolitalny szuka chwytliwej nazwy
Podziel się:
Oceń:
Jak nazwać krótko i treściwie pomorski bilet metropolitalny? W taki sposób, aby od razu wiadomo było, o co chodzi? To nie lada wyzwanie. Do 16 stycznia można zgłaszać pomysły do konkursu na nazwę.

Wystartował konkurs na nazwę pomorskiego biletu metropolitalnego. Określenie biletu powinno być łatwe do zapamiętania oraz proste w wymowie i odmianie nawet dla obcokrajowców. Propozycja tytułu ma być oryginalna i musi wywoływać pozytywne skojarzenia oraz nie może być dłuższa niż dwa wyrazy.

Więcej informacji na temat konkursu udzieliła Katarzyna Wośko - główny specjalista ds. komunikacji społecznej spółki InnoBaltica:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Idealnie by było, gdyby nazwa niosła ze sobą skojarzenia z takimi pojęciami jak: bilet, komunikacja miejska, pasażer, podróż, nowoczesność, marzy nam się też, żeby eksponowała atuty związane z atrakcyjnością Pomorza. - Katarzyna Wosko, InnoBaltica

Nazwa może być opatrzona krótkim uzasadnieniem, a każdy uczestnik będzie mógł zgłosić więcej niż jedno określenie.

Zapytaliśmy także, jakie są przewidziane nagrody w konkursie?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Główną nagrodą w konkursie jest nowoczesny smartfon. - Katarzyna Wosko, InnoBaltica

Konkurs dzieli się na kilka etapów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Swoje propozycje można wysyłać tylko do 16 stycznia. 22 stycznia kapituła konkursowa wybierze 3-5 najlepszych nazw i podda pod głosowanie mieszkańców. Od 24 do 30 stycznia będzie można internetowo głosować na nazwę, która wg nas jest najlepsza. Zakończeniem konkursu będzie uroczysty finał zaplanowany na 6 lutego. Swoją propozycję nazwy biletu należy wysłać przy użyciu formularza dostępnego na stronie biletpomorze.pl.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe