Bilet metropolitalny szuka chwytliwej nazwy

  • 9.01.2019, 13:17
  • Redakcja
Bilet metropolitalny szuka chwytliwej nazwy
Podziel się:
Oceń:
Jak nazwać krótko i treściwie pomorski bilet metropolitalny? W taki sposób, aby od razu wiadomo było, o co chodzi? To nie lada wyzwanie. Do 16 stycznia można zgłaszać pomysły do konkursu na nazwę.

Wystartował konkurs na nazwę pomorskiego biletu metropolitalnego. Określenie biletu powinno być łatwe do zapamiętania oraz proste w wymowie i odmianie nawet dla obcokrajowców. Propozycja tytułu ma być oryginalna i musi wywoływać pozytywne skojarzenia oraz nie może być dłuższa niż dwa wyrazy.

Więcej informacji na temat konkursu udzieliła Katarzyna Wośko - główny specjalista ds. komunikacji społecznej spółki InnoBaltica:

Idealnie by było, gdyby nazwa niosła ze sobą skojarzenia z takimi pojęciami jak: bilet, komunikacja miejska, pasażer, podróż, nowoczesność, marzy nam się też, żeby eksponowała atuty związane z atrakcyjnością Pomorza. - Katarzyna Wosko, InnoBaltica

Nazwa może być opatrzona krótkim uzasadnieniem, a każdy uczestnik będzie mógł zgłosić więcej niż jedno określenie.

Zapytaliśmy także, jakie są przewidziane nagrody w konkursie?

Główną nagrodą w konkursie jest nowoczesny smartfon. - Katarzyna Wosko, InnoBaltica

Konkurs dzieli się na kilka etapów.

Swoje propozycje można wysyłać tylko do 16 stycznia. 22 stycznia kapituła konkursowa wybierze 3-5 najlepszych nazw i podda pod głosowanie mieszkańców. Od 24 do 30 stycznia będzie można internetowo głosować na nazwę, która wg nas jest najlepsza. Zakończeniem konkursu będzie uroczysty finał zaplanowany na 6 lutego. Swoją propozycję nazwy biletu należy wysłać przy użyciu formularza dostępnego na stronie biletpomorze.pl.

Redakcja
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe