Pelplin ma zastępcę burmistrza

  • 14.01.2019, 10:06 (aktualizacja 14.01.2019, 10:12)
  • Redakcja
Pelplin ma zastępcę burmistrza

Podziel się:

Oceń:

W Pelplinie wyłoniono zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin. Została nim Ewa Nowogrodzka, wieloletnia Wójt Gminy Kwidzyn.

Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Mirosław Chyła w drodze konkursu wyłonił swojego zastępcę, którym w bieżącej kadencji będzie Pani Ewa Nowogrodzka pełniąca do tej pory funkcję Wójta Gminy Kwidzyn. 

Ewa Nowogrodzka posiada blisko 30-letni staż pracy w strukturach samorządu terytorialnego. Przez okres ostatnich 3 kadencji sprawowała mandat Wójta Gminy Kwidzyn. Na stanowiskach kierowniczych pracuje od 18 lat. Jednymi z jej największych osiągnięć było skuteczne przeprowadzenie postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla potrzeb budowy mostu przez Wisłę, pozyskanie około 18 milionów złotych na realizację wielu projektów infrastrukturalnych oraz projektów tzw. miękkich – społecznych, przeprowadzenie termomodernizacji placówek oświatowych i siedziby Urzędu Gminy Kwidzyn, doposażenie placówek oświatowych w nowoczesne pomoce dydaktyczne, wybudowanie około 7 km nowych ścieżek pieszo-rowerowych oraz zrealizowanie wiele projektów wodno–kanalizacyjnych, drogowych, oświetleniowych na terenie Gminy Kwidzyn.

Pani wiceburmistrz jest osobą ambitną, sumienną oraz całkowicie oddaną pracy na rzecz środowiska lokalnego, a jednocześnie bardzo ciepłą i rodzinną. W wolnym czasie jest aktywna sportowo, lubi dobrą muzykę oraz książkę. Jak sama mówi – wielką radość sprawia jej gotowanie dla całej rodziny.

 

 

 

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 23.01.2019, 22:42
Przestańcie zachwalać przegraną wójt.
Gdyby była taka dobra to by głosowali w gminie Kwidzyn na nią.
Kolega badziong ściągnął kolezankę do Pelplina.Pelplin to przechowalnia przegranych wlodarzy ? Najpierw badziong z gniewu a teraz ta kobieta z kwidzyna?
Ludzie co to znaczy ,ze obsadza sie wazne stanowiska ludzmi z innych gmin ?
Dość rzadów badzionga !!!!

Pozostałe